Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszaka órákon át nem alszik...

Éjszaka órákon át nem alszik és ha nem fogom ölbe, akkor őrjöngve sír 16 hónapos gyerekem, mit tehetnék olyankor?

Figyelt kérdés
Édesanyám azt mondja hogy ha olyan sok órán át nem tud aludni,akkor fáj valamije,ő annak idején ha egy órán át nem aldutunk adott fájdalomcsillapító kúpot.Én ha nem muszáj nem gyógyszerezném,viszont ez se jó neki se nekünk se.Lehet hogy most fogzás van,de pár hete is volt ilyen 2x is és azóta se jött új foga.Véleményem szerint ilyen idősen nem kellene ilyen hosszú idejig ébren lennie,ha nem fáj semmi.Mi a véleményetek?Ti adtok ilyenkor fájdalomcsillapítót?
2012. máj. 23. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a foga lehet,és én biztos adnék fájdalomcsillapító kúpot!
2012. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha több éjszakán keresztül van ez?mennyi idő után adjak neki?Múltkor se adtam szegények,elaludt mert fársadt volt 3 óra elteltével,de mégse jött foga:(
2012. máj. 23. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el az orvoshoz, bármi más baja lehet, hisz nem tudja mondani milye fáj! Biztos valami nagyon fáj neki, a ennyire sír, és csak ölben jó neki.
2012. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fog nem egyik napról a másikra jön ki. Lehet, hogy még csak az íny alatt próbálkozik. Vannak különböző gélek fogzásra, ami elzsibbasztja és nem minősül gyógyszernek. Én egy félórás sírás után jól bekenném neki és várnék egy kicsit. Igenis vedd ölbe, mert már az is megnyugtató számára, hogy ÉRZI a közelségedet, aggódásodat. A mai fájdalomcsillapítók már nem olyan durvák, mint a régiek, nem fog hozzászokni. Mi a Nurophen narancsos szirupot használtuk és csak ha nagyon nem használt, akkor adtunk kúpot. Ez 1x fordult elő, de láznál.

Próbáld ki. Sok türelmet kívánok.

2012. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. máj. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!