Pelenka kérdés!?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes megvenni a Pampersnek azt a pelusát,ami külön van fiúknak? Mostmár sorozatosan kifolyik reggelre a pisi. 5- ös méret érdekelne. Köszi előre is!
2012. máj. 22. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem is figyeltem, hogy külön van fiúknak. Nekem kislányom van. Eddig három féle pelus volt ami nem ázott át reggelre. Egyik a Libero, de abból sem mindegy, hogy melyik. A pempers aktív baby-je sem ázott át és még a zsákos pelenka ami kibírja, viszont ebben sok volt a selejt. 50-10 selejtes volt, így már nem is érte meg. Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk nem vált be... drága is és abból is kifolyt, egyszer vettem csak, többször nem próbáltam...

2012. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió,

én nem venném meg, nem hinném, hogy nagy különbség lenne... Mi az olcsóbb darabár miatt próbáltuk ki a Pine-t, az bevált nappalra és éjszakára is, nem csalódtam benne. Ha érdekel, a mindennőneken tudsz utánanézni.

2012. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bella Háppy pelust próbáljátok ki, nekünk minden pelussal baleset volt (kipróbáltunk vagy 10 félét legalább, ha nem többet), kivéve ezt!!!
2012. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor utánanézek,amúgy mi a Hofer-es pelenkát szoktuk venni(Ausztriában), csak nem tudom,hogy itt az Aldiban ugyanolyan-e a minősége...
2012. máj. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!