Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sport és mennyi idős...

Milyen sport és mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés

a fiam örökmozgó.. még csak másfél éves de egész nap fárasztani kell h jól aludjon éjjel..


ötleteket,tapasztalatokat szeretnék,h milyen sport mehet majd és mennyi idős kortól?


2009. jún. 27. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen kicsikét én úszni íratnék be.

Nekünk a bírkózás ment pár hónapig, de 8 évesen.

Oviban (nálunk legalábbis volt) karate.

Alap dolgokat tanulnak a legkisebbek.

Szaladgálás, bukfenc stb...

2009. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%

uszás egyertelmű

aztán meg vizilabda vagy kajak oszt 14évesen garantálják hogy saját nője lesz.

2009. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A lányom évvesztes, és "minicsoportba" járt. Ez a bölcsi után egy plussz lehetőség volt nálunk, és ezt követi az óvi kiscsoportja (így nem az óvodában szalasztott, hanem most).

De mivel egy épületben van az óvodával, így látom az óvisoknak szóló értesítőket, plakátokat.

Az úszást kb 4 éves kortól kezdik hírdetni az úszodák, a tornát (szertorna, művészi torna) 5.

Vizilabda 8 éves kortól, de ha nagyon ügyes a gyerek (és kiemelkedő tehetség), akkor kivételttehetnek 6 és 7 éves korban.

Ahogy olvasom az ilyesfajta hírdetéseket, minden sportágnál megvárják az óvodás kort.

Ami a legkiseb korban is "sportként" űzhető, az a babaúszás, és persze a játszótéri rohangálás,mászás mindenre.


Üdv!

2009. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a karate a legjobb ovis kortól,nem üthetik meg egymást,minden izmot megmozgat,fegyelmet,kitartást tanul.Az én keresztfiam is arra jár,és nagyon szereti.

Ilyen pici korban viszont az úszás nagyon jó ötlet!

2009. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az úszás az alap sport, azzal kell kezdeni mindenképp. A tüdőnek is jó, hogy párás levegőben van, minden izmot mozgat, a vízzel is megbarátkozik, és úszni is megtanul. Küzdősportot 5-6 éves kortól érdemes elkezdeni véleményem szerint. Egy harcművészeti klubban vagyok segédedző, hoztak már 4 éves gyereket is, de semmi értelme nem volt.

Ilyen kicsi korban én is az úszás mellett szavazok.

2009. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. jún. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!