Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tépőzáras textil pántos...

Tépőzáras textil pántos (sport) szandált hány éves kortól lehet adni a babákra?

Figyelt kérdés
A lányom már 10 hónaposan ment, nyáron már 20-22 hónapos lesz. Neki még nem való a kérek nélküli szandál? Láttam egy nagyon aranyosat, arra gondoltam, hogy homokozni, szét motorozni megvenném. Szerintetek? Ti adnátok ilyet a babátokra?
2011. márc. 19. 07:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kéreg nélküli szandálra gondoltam.
2011. márc. 19. 07:31
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi idősen simán kaphat, illetve használhat ilyet. az én lányom 14 hós, 11 hós kora óta megy, még kérges cipőket vettem neki, de abban csak menni, szaladni tud, igazán játszani, homokozni, meg egyáltalán a földön játszani nem igen. a másik meg az, hogy nagyon drágák ezek a cipők, látni, ahogy tönkremegy pillanatok alatt a homokozóban...szerintem én már nyárra veszek valami hasonlót a lányomnak, illetve ha mi csinálunk homokozót, még a mezítlábazás is elő fog furdulni.
2011. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, megnyugtattál. Én is így gondoltam, hogy homokozni, motorozni jó lesz a sportszandi is, ami olcsóbb jóval. Köszi!
2011. márc. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!