Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Göndör hajú kislányotok haját...

Göndör hajú kislányotok haját fésülitek minden nap?

Figyelt kérdés

Az én hajam teljesen egyenes, természetesen fésülködök naponta (: . De a lányom haja olyan, mint a telefoncsinór, hiába ér már a lapockájáig, összeugrik 2-3 centus hosszú hurkákba.

A fésülést mindig végigsírja - nem csoda, hiszen tényleg húzom.

A barátnőm - 30 éves - göndör, ő is csak hajmoséskor fésülködik...

Nem tudom, mi a jó, ha rendszert akarok beiktatni, és a fésülködés napi rutin, vagy ha nem kínzom, és hagyom a haját tincsekben, kócoskán.

(27 hónapos a lányom.)

Van, hogy összefogom copfba, de azzal is húzom kicsit, meg idővel, ahogyan hempereg, meg játszik, elkezd kicsúszni a gumi, és akkor kócolódik újra. Meg copfra nem lehet rendesen sapit / kalapot tenni (az erős nap ellen mondjuk).

Befonni nem is tudom a haját, mert tekeredik vissza a hajtincs, és ezzel megint csak húzom.


2012. máj. 15. 08:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

vettem nem kiöblítendő balzsamot, azt is szoktam rátenni, amikor már nehezebb lenne fésülni, és még nincs megmosva.

mivel napi kétszer fésülöm, meg össze van fogva, így nem lesz kócos, nem húzom. ha húznám a haját, jelezné.

(pl. ha kiengedve volt, és összekócolódik, akkor utána fésüléskor mondja, hogy húzom - ilyenkor jön rá a balzsam)


tudod, az első kommented - amit töröltek (pedig én nem kattintottam a piroskára)- mellőzhetted volna, és NORMÁLISAN írhattad volna azt, amit másodjára is írtál.


de a jó modort nem tanítják. biztosan azért lettél ilyen, mert anyukád rendszeresen kifésülte a hajad kiskorodban, és ez ilyen mély lelki sérüléseket okozott.


azért a második, normális válaszodért köszönet jár, zöld kezecske. sőt, a másodikért is, hogy az arányod javuljon. (gondolom, nem véletlenül ilyen alacsony)

2012. jún. 15. 10:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudod miért ilyen alacsony? Mert az emberek nem szeretik hallani az igazságot , és én mindig megmondom.

Az első válaszomért bocsánat...

2012. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!