Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti kislányotok szeret...

A Ti kislányotok szeret legózni? Örülne egy ilyennek, megvennétek neki?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem szépek ezek a legók és teljesen lányosak, de félek, hogy az én kislányom nem díjazná. Ti, hogy vagytok ezzel?


2012. máj. 10. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még nem született meg a babám, de azt tudom, hogy én imádtam legózni, ráadásul akkor még nem is voltak külön lányokra szabott legók. Mennyi idős a kislányod, csak mert egy bizonyos kor után szabad legóznia, azt hiszem olyan 4-5 éves kortól. Amúgy kreatív? Szeret pl rajzolni, gyöngyöt fűzni, egyszerű kézi munkákat csinálni, mint az anyáknapi üdvözlő kártya, vagy az origami? Mert ha nem, akkor ne vegyél neki, mert nem fogja érdekelni.
2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos és lányos. Biztos örülne neki. Vedd meg nyugodtan.
2012. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Először is, még nem vagyok kismama. Csak az előző hozzászóláshoz annyit szeretnék, hogy nem feltétlenül nem fogja szetetni a legot, ha nem szereti a kézműves foglalkozásokat. Én gyerekkénk kimondottan útáltam a kézműves órákat már az oviban, de a legoért éltem-haltam.

Szerintem egy próbát azért megér! :)

2012. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abban, hogy mit fog szeretni a gyerek sokat számít ám a szülő. Minden emberben benne van az alkotásvágy. De ha a kisgyerek örökké csak fegyvereket kap meg kardot, az nyilván lövöldözni meg harcolni tanul meg inkább. A példát az életből veszem, saját gyerekeimmel és a szomszédéval szerzett tapasztalataimból merítek. Az én fiam békésen építgetett és alkotott, a másik meg ordítozva szaladgált a lépcsőházban kivont karddal.

Sokféle játék van gyereknek, de a kreatívitást fejlesztőeket unják meg legnehezebben, mert az sikerélményt ad.

Szerintem kislánynak is lehet legót venni, lányom is legózott.

2012. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én lányom szeret duplo zni abból is van disney hercegnös azt imádja. De ehhez ha jól látom mé a hercegnő sincs meg. Ez a sima lego ezzel tényleg ngyobbacskak játszanak max
2012. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma kapott a lányom névnapjára Legot (5,5 éves), a Lego Friendsből az állatkórházat. Szerencsére teljesen oda meg vissza volt érte, egész nap azzal játszott. :) Örülök, hogy megvettem.
2012. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez a készlet elég vacak... Oké, hogy csajos színei vannak, meg van benne virág, de igazából semmi értelmes nem építhető belőle.

A gyerekeim már 1-másfél éves koruk óta legóznak, a fiam állatkertet szeret építeni, úgyhogy vettünk még egy csomó állatot, a lányomnak meg vettünk egy plusz Micimackós készletet (hogy legyen valami "lányos"), abban van egy csúszda, ő állandóan csúszdáztatja a babákat. Amúgy vele babaházat építünk, a babák, esznek-alszanak, stb...


A legjobb játék a világon, MINDEN GYEREKNEK KELL LEGO !! :)


Ha még kicsi a lányod, sztem kezdjetek Duploval, abban is Kitty-s, babaházas, ha nagyobb, akkor a régi Fabuland készletek sztem marha jók! Nekem is olyan volt és sztem azóta se tudtak szebbet-jobbat kitalálni!!! Teszveszen-vaterán lehet olyat találni.

2012. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!