Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szülinapra mlyen tortát...

Oviba szülinapra mlyen tortát vittetek/ vinnétek?

Figyelt kérdés
Be lehet vinni itthon készítettet is, én csinálnám a kislányomank.
2012. máj. 11. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
csokitorta. azzal nem fogsz mellé, minden gyerek szereti.
2012. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Házait vittem, nálunk nem szóltak érte.

Csokis piskóta, közte Aranka krémpor, de tej helyett előírt mennyiségű tejszínel vettem fel.

Ezzel megtöltöttem, bevontam, díszítettem.

Nagyon finom, könnyű krém, és gyorsan kész!

Kerek tortához 4 zacskós tejszín, 2 csomag vaníliás por kell.

2012. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén csokitortát kért a lányom, én készítem. Vaj nem is lesz benne, hanem dr Oetker-es főzés nélküli Aranka krémpor. Remélem jól sikerül:)
2012. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a mi lányunk és sok gyerek kedvence a Citromos álom nevű finomság. Nagyon könnyű elkészíteni és természetes anyagokat tartalmaz. Ami fontos, hogy lehetőleg házi tejszín kell hozzá és hidegen kell felverni, hogy jó kemény hab legyen belőle. Itt a receptje: [link]
2012. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam az a szempont, hogy minden gyerek ehessen belőle. Van két tejérzékeny gyerek a csoportban, én tekintettel vagyok rájuk. Az én fiamnak is kellett egy ideig tejmentes diétán lenni, úgyhogy tudom milyen. Így gesztenyetortát csinálok, könnyű kevert tészta az alapja, amihez veszek rizstejet. Étcsokival bevonom a tetejét, kidíszítem a maradék krémmel, pici marcipánvirágokat teszek rá szeletenként, hogy mindenkinek jusson.

Én nagyon jó néven vettem az ilyen figyelmességet, amikor érintettek voltunk az ételallergiában. Lehet, érdemes rákérdezni...

2012. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csokitorta lesz, csakmég azt nem tudom, hogy krémmel díszítsem-e vagy burkoljam cukorfondantba. De ezt majd még megálmodom.

2012. máj. 11. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én krémmel fogom és Smartiest teszek rá díszítésnek.
2012. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!