Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok az ilyen bicikli...

Mit gondoltok az ilyen bicikli-utánfutókról? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Két gyereket lehet benne szállítani, és ha nincs a biciklihez csatolva, rá lehet tenni egy harmadik kereket és babakocsiként lehet tolni.


Szerintetek milyen lehet? Érdemes venni? Nálunk az a helyzet, hogy a kocsival a férjem jár dolgozni, a város kb. 10 kilométerre van (sík talajon és bicikliúton), és azért gondoltam, hogy ezzel el tudnék járni a gyerekekkel a városba, ha kell valami. Csak azt nem tudom, hogy nem lenne-e túl nehéz ezzel tekerni a bicajt...


2012. máj. 5. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
abszolút nem nehéz tekerni, hiszen szinte észre sem venni. nekünk volt ilyen csak egy személyesben. de nem használtuk ki, így hamar el is adtuk. de egyébként imádtam és a csajszim is imádta :) a németeknél pl. nagy "divat". mondjuk mi csak úgy közlekedtünk hogy elől a férjem húzta én meg mögötte kicsit kintebb hogyha jönne egy örült akkor inkább engem találjon el. de persze ez azért nem hétköznapi dolog. viszont visszapillantót tetess a biciklidre.
2012. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, köszi! :) Most készülünk venni, és egy kicsit tartok tőle, hogy megvesszük, aztán egyáltalán nem fogom szeretni és el kell adni. De azt hiszem, az lehetne az egyetlen oka, hogy ne szeressem, ha nehéz lenne húzni.
2012. máj. 5. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van, nem egészen ilyen, de hasonló. 2 gyerkőcnek. Pesten, vagy nagy forgalomban nem használnám, de ha van bicikli út, akkor szuper. Én simán húzom őket.
2012. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

mi használtan vettük potom árért. kis felújításra szorult. igaz többszöröséért adtuk el. de a lényeg, mi csak kb. 3-4 km-re mentünk vele, sokszor föld úton ami viszont döcögős volt a babánknak. egy hónap után eladtuk mert addig jó ha 2-3 alkalommal használtuk. de nem bántam meg. ha megint kapnánk ilyen olcsón egyet, azt eltennénk, azt már nem adnánk el. felénk más nem is járt ilyennel, így sokan megmosolyogtak, főleg mikor a lánykám énekelgetett, óbégatott menet közben :) nagyon imádta, jól kilátott belőle. ha biztonságos helyen tudsz menni, szerintem ne habozz.

2012. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, a két nagylánynak vettük 10-12 évvel ezelőtt horribilis áron, mert akkor hozták még csak be Magyarországra. Nagyon sokat használtuk, sok éven keresztül.

Eleinte úgy vittem az ikreket játszótérre, ide-oda, hogy a biciklimen volt 2 ülés, egyik elől, másik hátul. Nagyobbak lettek, ekkor vettük ezt az utánfutót, nekem megváltás volt. Nem nehéz húzni, stabil és egy csomó minden elfér benne a gyerekek mellett is.

Ezt azért írtam, mert mi minden évben Balcsin nyaraltunk/nyaralunk és a strand gyalog 25 perc séta. Csak beültek a lányok, mellékjük a pokróc, türcsi, homokozó játékok,úszógumik, stb és már ott is voltunk a parton.

Isteni találmány:)))

A legkisebb lány 2 éves múlt, a minap jutott eszembe, hogy lassan elő lehet venni, és nyáron ugyanúgy használhatjuk majd.

Ja, még az is eszembe jutott, hogy én nagy kempingező voltam, 2x elmentünk a gyerekekkel (akkor még csak 2-vel) tengerparti kempingezésre, az utánfutóval mentem boltba, ezzel vittem az edényeket mosogatni. Sokan így csinálták rajtam kívül is.

Én megvenném a helyedben.

2012. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon örülök, hogy ilyen jókat írtatok! :) Mi Hollandiában élünk, itt mindenhol van bicikliút, a helységek között és a városokon belül is. Plusz az autósok is hozzá vannak szokva, hogy rengeteg a biciklis, úgyhogy ebből a szempontból itt minden körülmény adott. Nem is tudom, hogy lehet egyébként, hogy egy családtagnak vagy ismerősnek sincs ilyen utánfutója... Akkor nem habozunk tovább, veszünk egyet. Ha lenne még tapasztalat, örülnék! :)

Köszi még egyszer mindenkinek!

2012. máj. 6. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is van, nagyon jó. Kb 5-6 éves korig jó, szerintem úgy 2 évestől. Nem tudom nálatok lehet-e ilyennel közlekedni, mi utánnan éztünk és magyarországon elméletileg nem lehetne vele közúton menni, tehát a rendőr bűntethet érte. Szerencsére minket soha nem állítottak meg emiatt.
2012. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi neked is, Utolsó! Itt biztosra veszem, hogy szabályos, mert akkora biznisze van, hogy alig hiszem el, és nagyon sokan használják.
2012. máj. 7. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Off: Megvetted? Elégedett vagy vele? Nem pattog?

Mi is most tervezzük, hogy veszünk.


Nekem nagyon szimpi, a mi városunkban a nagycsaládosok (3 gyerektől) kapnak a várostól ajándékba egyet. Itt sokan használják, de sajnos még egy szülőt sem szólítottam le, hogy megkérdezzem.

2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó helyen lakhattok! :) Szintén Hollandia? Megvettük, és tényleg nagyon jó. Na azt azért nem mondanám, hogy nem is érzem, mert azért van különbség, mint amikor nem húzom magam után, de nem gáz. Ja, és azt kell megszokni, hogy valami vontató járműként közlekedjek. Eddig egyszer mentem vele a belvárosban bicikliúton, és eléggé kellett öszpontosítanom, hogy középen haladjak, és a kocsi kerekei ne bakkanjanak az oldalszegélyen... De ez is biztos megszokás kérdése. :)
2012. jún. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!