Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis anyák napi ünnepségre...

Ovis anyák napi ünnepségre mennyire öltöztök ki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy blúz nadrággal,nem farmer,szövetnadrág.
2012. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kosztüm. Megtisztelem vele a kicsiket akik készültek.
2012. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyerekem engem ünnepel,és nekem szaval,ezért ez nekem ünnep.Tehát ünneplőben megyek,hog más legyen,mint a többi nap.
2012. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Látom, renitens vagyok, de én semennyire. Illetve ma a meleg miatt egy fehér lenge blúzban voltam és sötét farmerben… de nem a köszöntés miatt. Nekem az ünnep az ember szívében van, nem a felszínen. :)

(Egyébként pedig: minden embertársamat megtisztelem azzal, hogy normálisan öltözöm, ha velük találkozom.)

2012. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csütörtökön megvolt az Anyák napja.Munkából mentem,nem öltöztem ki különösképp,csak picit ünnepiesebben,fehér nadrág és hozzá csinosabb blúz,ami fekete,de van benne fehér és sárga szin is-olyan érdekes mintával,meg harisnyazokni,nyitottabb fekete cipő-amit amúgyis hordok.
2012. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rajtam tegnap egy rózsaszín nyári nadrág volt, csinos lábújjas papuccsal, és egy hozzá illő blúz.

Kisfiamat túl "öltöztettem". Fekete naci volt rajta, fehér ing, és nyakkendő. A gyerekek 90 %-a abban volt amibe reggel vitték oviba (póló, rövidnadrág). Nekem ez volt nagyon furcsa.

2012. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az oviban kikötés a gyerekeknek ilyenkor az ünneplő, pedig kis egyszerű falusi oviól van szó. Minden szülő betartja, és az anyukák is úgy öltöznek. Nincs kifejezett ünnepség, hanem egyénileg mondanak egy meghitt sarokban verset a gyerekek a saját anyukájuknak, és ott adják át az ajándékot, sütiznek, teáznak kettesben. Úgy imádom! Én 4 évig voltam itt óvónéni, most a kislányom jár ide, és mind pedagógusként, mind szülőként mindig megható, és kisírt szemekkel megyek haza!!!

Mivel nálunk most a napokban jön a kistesó, így már csak egy elegáns blúzom van ami feljön, abban, szépen kisminkelve, fodrásztól mentem hozzájuk. Minden anyuka csiniben volt, és a gyerekek olyan kis büszkék ilyenkor a szüleikre! Zsu

2012. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha már a gyermekek ünneplőben vannak, természetesen a szülőknek is illik. Egyébként azért, mert valaki kosztümben és ünneplőben megy, attól még a szívében van az ünnep, csak éppen a külsejével is megtiszteli a kicsiket. Én ezzel értek egyet, szerintem így illik. Elvégre ennyi erővel egyetlen ünnepre sem kéne kiöltözni, mert hát minden ünnep a szívben van....nem épp logikus érv :I)
2012. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudok kiöltözni, mert kismama vagyok, emiatt nem fogok elmenni új ruhákat venni. Felveszem a normálisabb kismama gatyámat és egy normálisabb felsőt (van kb egy darab, mert a többi sportos, mivel 3 éve minden nap a játszótéren ülök a gyerekeimmel). Ez van. Jövő héten lesz az ünnepség, és bevallom nem érdekel, ha valaki lenéz emiatt, hogy nincs terheskiskosztümöm.
2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhes kismamakosztüm?

Ez lesz 6. anyáknapjám, szinte folyamatosan babát várok:)

mindig csinosan megyek az ovis anyákanpjára.

Mondjuk van aki egy egyszerű ingben is jól néz ki, van aki bármilyen csinos ruhát vesz fel sehogy se néz ki.

2012. máj. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!