Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Huggies 4+-os pelenka milyen?...

Huggies 4+-os pelenka milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Liberonak nagyon felment az ára a Dm-be, hiába veszem 25%-os kuponra :S Ez a Huggies még elfogadható árban van. Akik ezt használják leírnák tapasztalataikat?
2012. máj. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál ezt használjuk, neki már csak éjszakára kell. Elég sokat elbír, néha előfordult már párszor hogy átázott, de az olyan mennyiségű pisinél volt, hogy szerintem azt egyik pelenka sem bírta volna ki. A Liberoval nem tudom összehasonlítani, mi sosem használtunk, vagy Huggiest, vagy Pamperst szoktunk venni.
2012. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hete használjuk a 4+-t, eddig a 4est használtuk. Nálunk bevált. Elötte Pampers-t használtunk, de az nem bírta, többször átázott. Premiumot veszünk. Arra viszont figyelj, hogy a 10 kg-os kislányomra a 4es pelus, ami 14 kg-ig jó, kicsi volt már.
2012. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is anyagi okokra hivatkozva vettünk belőle egy dobozzal, s tiszta kiütés lett a fiam popsija tőle, és a mérete is annyira más, nem szerettem. Maradunk a Pampersnél.
2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firesnake válasza:
Mi csak ezt használjuk, már vagy egy éve, mert Angliában élünk, itt ez a vezető márka. Soha semmi gondunk nem volt, átázás Pempersben többször fordult elő,mint Huggiesban, kiütést pedig soha nem tapasztaltam.
2012. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is mindig Liberót használtunk, most Pamperst vettem kivételesen, de Huggiest soha többet. Nálunk nem jött be, az én lányom is tiszta kiütés lett tőle, be is pirosodott a bőr nagyon. Itt kérdeztem meg, hogy mit csináljak a megmaradt pelusokkal. :)

Minden babának más a jó, próbáld ki, hátha nektek beválik!

2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekünk is bevált a Huggies bar kiütések időről-időre kijönnek a kislányom popsiján de ez sokkal valószínübb, hogy a fogzás miatt van. Előjön, piros, fajdalmas, elmúlik barmilyen pelust használunk. A kiütesekre egyszerű vazelint ajánlok es ha lehet nagyon kevés mennyiséget kenni a popora mivel eltömitik a krémek a pelenka pólusait es kevesebb nedvességet vesz fel.
2012. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy meg merjem-e venni. Kisfiamnak is már volt kiütése a Pamperstől. Arra gondoltam hogy talán azért, mert az illatos. Eléggé érzékeny, fehér bőre van. Pl. néhány fürdetőre is allergiás (Johnson's, Nivea). De próbáltuk már a zöld tescos és a dm-es Babylove pelenkát, ezektől viszont semmi baja nem volt, ezért gondolom ha nem illatosított a Huggies, akkor azt is bírni fogja talán.
2012. máj. 7. 15:34
 8/9 anonim válasza:
Valószínűleg a kicsid fogzik ha 4+ os pelus kell neki, hidd el ez egy csomó dolgot befolyásol, bőr érzékenységet főleg. Mi is azt gondoltuk a pelus a hibás de amióta fogzik időről-időre újabb problémák jönnek-mennek, néha jobb néha rosszabb... veheted a drágábbakat a kicsi bőre akkor is valószínűleg érzékeny lesz ebben a korban, de ha jobban érzed magad természetesen vedd meg a megszokott pelust és kísérd figyelemmel egy pár hétig a változásokat.
2012. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekunk is nagyon bevalt a Huggies. Miota azt hsznaljuk, 3ast es 4est,nem folyik ki semmi. Nem ugy mint a Pampersnel. Meg a Dmben kaphato Babylove is nagyon bevallt. Liberot nem probaltam, az eleg draganak tunik, annyit nem adok egy pelenkaert. Kiutes meg sok mindentol lehet, nalunk is fogzaskor szokott lenni, tobb hetig is eltarthat. Egy probat mindenkepp meger.En azt szeretem benne, hogy olyan formas, kis vekony a pelenka.Ird majd meg a tapasztalatokat.
2012. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!