Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyerekeket mikor...

2-3 éves gyerekeket mikor fektettek le aludni? Délután is alszik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7kor kel,bölcsizik,ott alszik 1-3ig. este 8kor alszik el. elég 1x aludnia egy ekkora gyereknek,főleg mert meg kell szoknia h majd az oviban ne legyen gondja
2012. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ti ezt hogy csináljátok? Az én lányom 2 éves és 3 hónapos, egy katasztrófa az alvás. Reggel fél 8 körül kel, 2-től alszik 3-ig, de este nem tudom letenni 11 óra előtt. Ha kimarad a délutáni alvás, akkor elalszik 9 körül, de utána egész éjjel csak forgolódik, sir, nyöszörög, szóval az minden, csak nem alvás.
2012. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Az én lányom 2,5 éves és nappal nem igazán alszik.Este én lefektetném 7 óra körül de az apja szerint nem kell.Reggel 7-8 között kel.Szerintem viszont ha már délután nem is alszik akkor este nincs korán a 7 órás lefekvés.
2012. máj. 3. 13:56
 14/17 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam.


Délben elhozom a bölcsiből (beszokós), ahogy hazaértünk fél 1 - 1 között elalszik, általában 1 óra hosszat alszik.


Este 7-fél8-kor fürdés, ő 8-kor, max. fél9-kor, már alszik. Reggel 6-7 között kel.

Ha valami miatt csak később alszik el, akkor is ugyanekkor kel, sőt, ha nem alszik nappal, mint tegnap, akkor 6-kor már szólt, hogy fürödjünk, 7 előtt már aludt, és ugyanúgy reggel 6-kor ébredt.

2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Másfél éves: reggel fél 7 körül ébred, ebéd után 1-től alszik kb negyed-fél 4-ig, este negyed 9-kor fekszik.

3,5 éves: reggel 7 körül ébred, ebéd után kb fél 2-től negyed-fél 4-ig alszik, este 9-negyed 10.

2012. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló! Mennyit vagytok kint a kicsivel? A 3,5 évesem délelőtt az oviban kb fél 11-től délig, a kicsivel is kb ennyit vagyok lent, ezután alszanak kb 1-től. Délután kb fél 5-5 kor megyünk le, fél 7-7-ig. Utána vacsi, fürdés.
2012. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-osnak: 12. válaszoló vagyok. Lent vagyok vele a játszótéren délelőtt 1,5 órát, aztán délután beviszem anyukámhoz az oviba (óvónő), ott még kimennek minimum egy órát. Pár hete még elfáradt ettől, és este 8-9 körül már aludt, de most már úgy veszem észre, ez egyáltalán nem számit, talán csak annyit, hogy minél fáradtabb, annál rosszabbul alszik éjjel.
2012. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!