Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak nagyon érzékeny...

Kislányomnak nagyon érzékeny a bőre. Milyen naptejet vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, 1000 ilyen kérdés van mostanában, de teljesen tanácstalan vagyok. A nivea nem jó, 3 napja kenem a dm-s sundance kiddel, de napfoltok/tűzfoltok jöttek ki rajta. Olvasom itt, hogy sokan babét vesznek. Az jó a napfoltok ellen?
2012. máj. 2. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj be egy gyógyszertárba, és kérd a legmagasabb faktorszámút (50+), ott tudni fogják, hogy melyiket adják nagyon érzékeny bőrre.
2012. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

50-es faktorút.Van Niveába is egy sötétkék flakonú.Nagyon jó.

5000 ft körül van a Rossmann-ba.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Sunscreen. És ne vegyél ötveneset, csak harmincast. Az ötvenes többet árt, mint használ. Alig véd többet, mint a 30-as (másfél százalék a különbség!!) de tele van vegyi sza..rokkal. Érzékeny bőrű babára véletlenül se használj adalékos cuccot.
2012. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én magamon teszteltem ezeket, ugyanis napallergiás vagyok. A 30-as mellett gyönyörűen leégtem, illetve kijöttek rajtam az allergiás pigmentfoltjaim, az 50+ mellett nem. Szerintem mindkettőben van annyi vegysz*r, hogy ugyan mindegy a bőrnek (sajnos), viszont a nagyon érzékeny bőrrel nem szabad játszani!
2012. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Mi az Alverde Baby-n gondolkodunk, de a helyi boltban nem találtam 50 faktorosan (ez allergén-mentes és csak fizikai szűrő van benne)

2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bioderma 50 faktoros. Gyógyszerész ajánlotta.
2012. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az bioderma használata közben kijött az ekcémája :S (előtti válaszoló vagyok-alverde-t ajánlottam)
2012. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nivea 50+ gyereknaptejtől,kipirosodott az arca,vakarta. A gyógyszertárban vichy-t ajánlottak,allergénmentes. Ma ezzel kentem,nem pirosodott sehol.
2012. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Enyhén ekcémás ő is, és popsikrémből és fürdetőből is alverdéset használ, kipróbálom a naptejet is.
2012. máj. 2. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Én legalább 25 SPF számú napvédőt tudnék ajánlani.

Érzékeny bőrű babáknak, hamar leégő mamáknak egyaránt jó a frezidermes napvédő.

Kevés kell belőle, mert jól lehet kenni, és kb 3óránként elég újra kenni.

Napozás után én vagy babakrémet vagy babatejet szoktam kenni, az nyugtatja a bőrt, hűsít és napfoltokat is enyhíti.

2012. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!