Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok enni a 11 hónapos...

Mit adhatok enni a 11 hónapos glutén érzékeny kislányomnak? Hol találok ilyen recepteket?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kínlódunk, mert már nagyon enne mindent szegény, amit mi is eszünk, de nem adhatok neki semmit, amiben liszt van ...

Jó evő, de úgy látom, kicsit unja már a pépeket és püréket, amiket uzsonnára meg vacsorára kap ...


2009. jan. 5. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom már 4 éve lisztérzékeny! Nagyonszívesen segítek bármiben, ha kell. De van kimondottan erre egy oldal, ott megtalálsz recepteket, boltok listáját, terméklistákat is!


www.liszterzekeny.hu

vagy

www.erdilek.lapunk.hu


Írhatsz priviben is, nagyon szívesen segítek, tudom, milyen nehéz az elején...


Üdv!

Andi

2009. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, ha kell, nagyon szívesen küldök egy szakácskönyvet is, nekem van olyan, amelyikből 2 van! Plussz le is tölthetsz egyet:


[link]

2009. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm. Ez máris felbecsülhetetlen értékű segítség volt! :o)

A gyerekorvosunk elvégezte a glutén-tesztet és azt mondta, higy ezt a fajta érzékenységet ki fogja nőni a baba ...

Kérdés, hogy mikor ...

Nekem még egyelőre az is kérdés, hogy kinövi-e egyáltalán.

Nagyon köszönöm még egyszer a linkeket.

A receptfüzetet már le is töltöttem, az oldalakat pedig mindenképpen átböngészem.

Köszi, köszi!

(*o*)/~

2009. jan. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!