Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más két éves is ennyire...

Más két éves is ennyire érzékeny, vagy mi baja lehet a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Kislányom 27 hónapos,és ha rászólok valamiért kicsit erélyesebben,egyszerre elkezd keservesen sírni,és jön,hogy anya nem akartam,ne haragudj.Annyira sajnálom.Soha nem volt még megütve,inkább rászólok ezerszer,minthogy egyszer megüssem,de nagyon érzékeny.Amugy nagyon okos,megérti,ha nem akkor nem,csak ha túl jókedvű,akkor csinálja csakazértis.Ő ennyire érzékeny típus,vagy a korával jár,és kinövi?
2010. dec. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ugyanez, bár ő még csak 1,5 éves. Ha kicsit határozottabban rászólok, hogy "nem szabad", elsírja magát, de olyan keservesen, mintha minimum elfenekeltem volna. :-) Pedig még csak nem is kiabálok vele, de néha muszáj kicsit elővenni a szigorúbb arcomat. Nem tudom, mi lesz így később. Amúgy nem egy nyafogós gyerek, nem is túlzottan anyás.

Segíteni nem tudok Neked, csak gondoltam leírom, hogy nem egyedi a problémád. :-)

2010. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű túl érzékeny, én ugyanilyen vagyok, dícsérd sokat, mert nem lesz jó...én is tiszta érzelmi nyomorék vagyok, ha nem érzem, hogy szeretnek úgy érzem menten meghalok:S Szóval tényleg.Az én lányom is ilyen lesz már most látom pedig csak egy éves lesz
2010. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korával jár:-)

Lányom is ilyen, most 30 hós, de nem most kezdte..

A szívem szakad meg ilyenkor, de akkor is van, amit nem...

2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

detto!

de van amikor muszáj erélyesnek lenni... (26 hós)

2010. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a bajom, hogy pont az ellenkezője. Sokszor rászólok csúnyán, de beleröhög az arcomba, és azt mondja, hogy anya hangos, vagy hogy vicces.
2010. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat
2010. dec. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!