Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem bírok ki egy-másfél...

Miért nem bírok ki egy-másfél óránál többet a lányom nélkül?

Figyelt kérdés
21 hónapos a lányom, és nem tudok nélküle meglenni, de ő se nélkülem. Ősszel születik a tesó, tehát néhány nap a babám nélkül számomra katasztrófa. Az apjuk nincs velünk már, és mióta elment, úgy érzem, h duplán féltem és szeretem. Este egy ágyban alszunk, mindenhová együtt megyünk, nélküle még nem voltam sehol. Esetleg a kisboltban. Viszont tudom, h valahogy erről mind a kettőnknek le kell szokni, mert ha megszületik a baba, sokkal kevesebb időm lesz a nagyra, de nem akarok majd féltékenységet sem. Hogyan csináljam? Ha kiteszem a lábam az ajtón, ő egyből üvölt. De vmelyik este Anyukámék, elvitték magukhoz aludni, h pihenjek, de egy óra múlva már én is ott találtam magam, mert csak sírtam. Mintha a szívemből szakítanának ki egy darabot. Segítsetek! Hogy csináljam? (Lehet, h hülyén hangzik a kérdés de nekem nagyon fontos)
2009. jún. 21. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én azzal nem értek egyet, h szerinted majomszeretet. És nem azért vagyok a gyerekemmel így, mert elment az apja. Én ilyen vagyok mióta megszületett, az apja másfél hónapja ment el, és nem azért mert keveset foglalkoztam vele. Nekem a tesóm 3x volt klinikai halálba, 3x kellett újraéleszteni és csak alig volt 2 éves. És nem tehetek róla, ez nagyon bennem van. ÉS mindez azért történt mert belekiabált a fém vödörbe és nagyon megijedt. Ott helyben összeesett. Én is érzem, h vhol túlzás, de vhol mégis meg lehet érteni, és nem kell egyből hülyének nézni.

Én írtam is, h mindenféleképpen kórházban szülök.

2009. jún. 23. 14:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy percig sem néztelek hülyének, csak leírtam a véleményemet, ami kicsit más, mint a tiéd. De az jó, hogy érzed, hogy túlzás, így apránként lassan tudsz változtatni, őszig még van egy egész nyár erre.

Olvastam, hogy kórházban akarsz szülni, azt csak azért írtam le, hogy nyomatékosítsak, hogy nehogy meggondold magad.

2009. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amitől félünk azt bevonzzuk és bekövetkezik!!
2009. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!