Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kisfiam március 26-án...

Ha kisfiam március 26-án születésű, mikor kell elkezdeni az ovit?

Figyelt kérdés
A 3. évet 2014-ben tölti, kicsit korai még a kérdés, de kb. akörül érkezne majd a kistesó. Ahogy hallom szegény picik nagyon le tudnak betegedni, ha gyerekközösségbe kerülnek...Mik a törvényi előírások?
2012. ápr. 24. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. március 27-én már járhat oviba. De ha pont akkor érkezik a pici, akkor várjátok meg inkább a szeptembert. Azt hinné a gyereked, hogy a pici miatt rakod őt ki (mármint járatod oviba).
2012. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014.március 27-én mehet először,amikor betöltötte a 3.évet.Nem kötelező,-csak 5 éves kortól-a mostani törvények szerint.
2012. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Március 27-től elvileg mehetne. De a legtöbb orvos azt ajánlja, hogy ha kistesó születik, akkor az első 6 hétben a nagy ne menjen óvodába, ne hozzon haza semmilyen betegséget. Ez nálatok még fokozottabb odafigyelést jelentene, hiszen a te fiad akkor kezdené az ovit, az első időkben tuti minden nyavalyát összeszedne. Szerintem is várjátok meg a 2014. szeptembert, addigra a kicsi is majdnem fél éves lesz!
2012. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy rosszul tudtam, hogy már 3 éves kortól kötelező az ovi? Ezek szerint csak 5 éves kortól az?
2012. ápr. 24. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
2014-ben elvileg már kötelező lesz 3 éves kortól. Most még nem az.
2012. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014-től se lesz kötelező az ovi 3 éves kortól, csak a beíratás lesz kötelező
2012. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a magánoviknál is ugyanúgy működhet? Ő oda feog járni, legalábbis azt szeretnénk. Elég ott is csak beiratni 3 éves korától?
2012. ápr. 24. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs olyan ovi, ahova felvennék március végén. Nem lenne hely. Meg kéne várni a szeptembert, ha oviba akarod járatni.
2012. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!