Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy adjátok be az antibiotiku...

Hogy adjátok be az antibiotikumot 2 éveseteknek ha nem akarja bevenni?

Figyelt kérdés
Hátradönteni,és úgy beadni nem akarom,mert egyszer így félrenyelt,és majd' megfulladt.Ha beadom neki,kiköpi,hiába összeszorítom a száját,akkor öklendezik,majd kiköpi.Se fecskendővel,se kiskanállal nem veszi be.Próbáltam teával,észrevette rajta,és nem itta meg.Szójatápszerbe bele lehet tenni?Amúgy nincs rossz íze,édes./augmentin/
2012. ápr. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A két pofi zacskóját összeszorítom(nem durván)és a nyelve alá fecskendezem vagy egy vagy több részletben attól függ,h mennyit kell beadni,és közben beszélek hozzá,h a dokinéni azt mondta,h bekell venni,és odakészítek a beadás előtt már innivalót,h utána azonnal tudjon inni.Nem mindig igényli a folyadékot.......
2012. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ne csempészd bele semmibe,megkell neki tanulni,h gyógyszer és azt bekell venni.Nem fogja úgy megenni,és te sem leszel biztos,h az összeset megette,mert lehet meghagyja.
2012. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk kórházba tüdőgyulladással,ott mondták,hogy nyugodtam joghurtba keverjem bele.Mi is sokat küzködünk vele,főleg ami rossz ízű.Na most a zinnatot,ami nagyon keserű,belekevertem a kekszes görög joghurtba és így megette.Tudta,hogy benne van mert mondtam neki,de így szerencsére nem hányta ki és fintorogva bár,de lement.Eddig én is lefogtam meg egyéb drasztikus eszközökhöz folyamodtam,és sajnos mindig az lett a vége,hogy kihányta.Azért is kellett bent maradnunk mivel nehezen gyógyszerelhető,ott meg vénásan kapta az antibiotikunot.Tehát joghurttal működött nálunk.
2012. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 hónapos kisfiamnak kénytelen vagyok minden gyógyszert befecskendzni a szájába. (Nurofenhez adnak fecskendőt, azt használom mindenhez). Ő sem veszi be se kanállal, sem valamibe belekeverve.
2012. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!