Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól tudnak ugrálni a...

Mikortól tudnak ugrálni a gyerekek?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam, de még nem tud ugrani. Mondjuk én el se tudom képzelni, hogyan ugrana, úgy értem, nem tudom elképzelni, hogy a lábaival ezt a mozdulatot végrehajtja. Járni önállóan amúgy kb. 14 hónaposan kezdett.
2009. jún. 20. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos lesz, és a naokban kezdett el ugrálni, meg szaladni.Azóta állandóan csak szökdell, meg még az ágyra is felmászik, és ott is ugrál és nagyokat esik, engem meg a szívbaj kerülget.Nem győzöm elkapdosni.
2009. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. két éves kora körül kezdett ugrálni, talán valamivel később.
2009. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is most volt 2 éves.Volt egy ilyen kérdése a Védőnőnek,hogy páros lábbal ugrál-e már,benne volt az érettséget vizsgáló kérdőívben.Akkor még nem ugrált,de rá 2 hétre már igen.
2009. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen, 2 éves kora körül ˇvárjákˇel a gyerektől, hogy ugráljon. mozgáskoordinációs problémákkal küzdöttünk a kislányomnál, igy képben vagyok ezekkel. én az ágyon tanitom neki az ugrálást :)
2009. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kisfiam van! Már 2 évesen akart ugrálni, ahogy a többiek, de nehezen jött össze. Pedig már 11 hósan járt. Na mindegy, nagyon sok gyakorlás, babatorna hetente, s így 2 és fél évesen tanult meg végül is ugrálni.
2009. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!