Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek orvoshoz?

Elvinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hete,hogy a 17 hónapos lányom orra folyik, néha tüsszent is egyet, adtam neki fenistil cseppet és c-vitamint. Láza nincs, jó kedve van, és étvágya is jó.

Fogzás előtt sozkott lenni,hogy kicsit folyik az orra,de soha nem tartott még egy hétig.


Holnap megmutassam orvosnak???


2012. ápr. 12. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én anno nem rohantam orvoshoz egy kis orrfolyással. Lehet, hogy kicsit megfázott. Porszívózni szoktad az orrát? Az nagyon hasznos, hamarabb el is múlik tőle.
2012. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Lehet paramaminak néztek majd, de igen, elvinném.

Lányomnak így volt mandulagyulladása, hogy jóformán semmi más tünete nem volt, csak az orra folyt jó ideig.

Én sem akartam elvinni először, de aztán belül megszólalt egy hang. :) Szerencsére. :)

2012. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg azon ne múljom,mert jön a hétvége is!
2012. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, pórszívózom neki, reggel este kell csak jóformán,mert napközben már nem szörcsög, nem is jön neki semmi belőle.
2012. ápr. 12. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is elvinném!
2012. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szakemberként az mondom, hogy 1 hétig tartó orrfolyás még fogzásnál sem normális. Nem biztos, hogy Fenistil cepp kell ha nem köhög, felesleges az antihisztamin. Ha vizes orrfolyása van, tengervizes orr sprayt javasolnék, ha sárgás, akkor orrváladék leoltást tenyésztésre, és célzott antibiotikumot. És persze gyermekorvos nézze meg. :)
2012. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Inkább nézesd meg. Nálunk így szokott kezdődni a hörghurut gyulladás. MAjd egy hétig orrfolyás, semmi más. Aztán elkezd köhögni és vége.
2012. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, elvinném dokihoz.
2012. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinném.
2012. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

S aki elvinné az egy hülye állat, vagy mifene?

Istenem ez a pontozgatás...

Bakker legyen beteg a gyerek, el ne vigyétek dokihoz, Isten ments.

2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!