Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek orvoshoz?

Elvinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiam meg van fázva.Nyűgös,sírós.Láza nincs,rendes hőmérséklete van.Ezért lehetett nyűgös az éjszaka is?
2011. nov. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy meg van fázva? Folyik az orra? Ha "csak" ennyi, én nem vinném el. Pár napig legyetek bent a meleg szobában és elmúlik magától!


Milelőbbi jobbulást!

2011. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta nyűgös? És mennyire?


AZ anyai ösztön nagyon fontos ilyen helyzetekben.

Alapból én nem szoktam vinni ilyenkor, ha nem lázas semmiképp.


Viszont, egyszer az amúgy szuper kiegyensúlyozott kb. akkor 15 hónapos kislányom irtó sírós lett. Gyakorlatilag egy napot végignyüszögött az ölemben. Ez nagyon furcsának tűnt nekem. Elvittem dokihoz. Középfülgyulladása volt. Antibiotikum kellett. Pedig se láz, se semmi más, a fülét sem fogdosta.


Szóval a tanácsom: hallgass az ösztöneidre.

Orvoshoz járni nem egy élmény, sőt, ha nem igazán beteg, még ott összeszedhet valami komolyabbat, szóval csak ha tényleg úgy érzed...


Amúgy foga lehet még (őrlő).

2011. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! SZerintem ezért lehetett nyűgös. Én holnap reggel elvinném, hogy hallgasson rá a doki, így szoktam ha beteg a lányom. És mindig van itthon sinupret és c vitamin, azokat elkezdem adni neki.
2011. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folyik az orra,tegnap éjszaka volt csak ilyen nyűgös.Forgolódott,sokszor felsírt.Nemrég jött ki 4 szemfoga.Sajnos akkor is összeszedte a mandulagyulladást.Két alsó rágófoga picit van megduzzadva.Szörtyög.Köszönöm a jókívánságokat.Ilyenkor mennyi Cebion cseppet adtok?Azt is kapja.
2011. nov. 21. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

mi egy hete küzdünk a náthával, elég makacs, olyan (bocsi) sűrű taknyos, én elvittem, biztos ami biztos. Amit adok neki:

reggel fél ampulla calcimusc, este 1 egész (doki mondta)

béres csepp2*5, viszont 2*10 csepp cebiont eszek bele most.

sinuprettet adtam, de nem használt igy áttértünk a prospanra(ez jobbnak tűnik)

salvus vizes inhalátorral inhalálunk napi 2*10 percet

én 2 napig nem vittem ki, majd csak anynira megyünk mi azóta is, amennyire kell.

mivel még ma is folyik neki az orra, jó már nem annyira, mert már csak 2,3 szívom egy nap, azért holnap elviszem nézzen rá megint, nem e lett szövődménye.én így vagyok nyugodt, denekünk mostanság elég sok betegségünk volt, így egy picit jobban parázok, óvatosabb vagyok.

ja, és gondolkodtam ma a sóbarlangon is, mert nem lázas.

múlt héten szinte folyamatosan 37 volt a hője. de az lehet a fogtól is, jön a hátsó rágófogaából valamennyi, nem tudom, mert nem engedi megnézni.

ja, és estére szoktam a szobájába a radiátorra tenni vizet pár csepp eualiptusz olajjal. nekünk az első 2éjjel katasztrófa volt, dugult folyamatosan az orra, nem tudott aludni, azért mondta a doki , hogy este 1 amplulla calcimuskot adjak.

2011. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!