Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hányt a kisfiam és...

Most hányt a kisfiam és lázas. Elvinnétek a helyemben orvoshoz holnap reggel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idős? Innnivaló benne marad? Arra vigyázz, hogy ki ne száradjon, bőségesen igyon. És persze lázcsillapító. Én mindenképp elvinném dokihoz, ha megmarad benne a folyadék, akkor csak reggel, de ha kijön, akkor ügyelet.Jobbulást!
2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen..én igen...anyukám nem hinném, de ő 5 gyereket nevelt fel, elég nagy a rutinja:)
2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hiszem el. Jön a hétvége, ne menjetek így bele.

Az én fiam ma reggel lett lázas, egész nap az volt, én is azon agyalok elvigyem-e holnap, nem hányt csak lázas, de az én dokim mindig azt mondja, 3 nap lázcsillapítás otthon.

Hányással azért már bemennék holnap.


Jobbulást!

2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azt hiszem... *
2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3,5 éves, innivaló megmaradt benne.
2012. jan. 26. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kérdés volt vagy válasz????

Jön a hétvége.Mindenképp vidd el!

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lázát csillapítottam, most nyugodtan alszik. Én a reggeltől tettem függővé a dokihoz menést, de attól félek én is, hogy itt a hétvége. Nincs nagy kedvem kórházba rohanni vele.
2012. jan. 26. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Az én fiamnak hasmenése van. El se mertem indulni a dokihoz, ki tudja, hogy mikor jön rá a foshatnék. Én felhivtam a dokit, elmondtam a tüneteket, ö pedig elmondta mit tegyek, adjak a gyereknek és felvett táppénzre. Amikor már nem megy a fiam hasa, be kell mennun a papirokért.
2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A folyadék az fontos,mert kiszárad s kórházba kerül!Mindig itasd!


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a reggeltől tenném függővé, megvárnám hányik-e majd éjjel, reggel milyen közérzete lesz. Illetve a lázát is figyelgetném.
2012. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!