Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hányt a kisfiam és...

Most hányt a kisfiam és lázas. Elvinnétek a helyemben orvoshoz holnap reggel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 21:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egész héten beteg volt, köhögött és náthás volt. 1 hete voltunk orvosnál, mondta, hogy előfordulhat hányás, mert a ki nem köpött slejmnek valahogy távoznia kell a gyomrából. De igazából a kettő együtt ijesztett meg. A láza sem volt olyan hú de magas, 38,4. De a hányással együtt, sok ez nekem.
2012. jan. 26. 21:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Ó, ebben sajna nagy a tapasztalatom.. Ha bélfertőzéses hányás (tehát nem légúti mellékterméke), akkor csak a kiszáradási jeleknél kell orvoshoz vinni. Erre viszont nagyon kell figyelni. hideg vizet kiskanállal 5 percenként. Ha több is megmarad, akkor többet is. Amúgy ilyen járványos időszakban jobb ha nem szed rá még valami mást is a váróban..
2012. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ó bocs! Figyelmetlen voltam, nem olvastam az előzményeket rendesen. Ha légúti és köhög is, akkor igen, akkor vinném orvoshoz. Könnyen átmehet tüdőgyulladásba, meg kell hallgatni. (előző válaszoló)
2012. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Azóta nem hányt, és a láza sem jött vissza, az éjszaka nyugodtan telt. De elvittem orvoshoz. Be van gyulladva a mandulája és a torka is. Kapott gyógyszert, most már gyorsan rendbe jön.

2012. jan. 27. 13:58
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hála Isten, mielőbbi gyógyulást!
2012. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást. :)
2012. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2012. jan. 27. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!