Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Általános vérkép vérvételre...

Általános vérkép vérvételre megyünk. Lehet előtte enni, inni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom két éves, még nem volt beteg. Állítólag nagyon jó az immunrendszere. De a doktornőnk kiírt egy általános vérvételt, mert csak fekve nagyon halványan hall egy kis zörejt a szívénél, és holnap megyünk a kardiológiára ultrahangra. Délre van időpontunk és utána szeretnék vele menni a vérvételre, hogy egyszerre letudjuk. De lehet előtte enni, inni, vagy tegyem másik napra a vérvételt?
2012. ápr. 12. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Enni nem szabad! Inni lehet vizet 1-2 pohárral csak! Inkább tedd át egy másik napra, az is elég lesz neki aznap.

Jó egészséget!:)

2012. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem az orvostól kell megkérdezned, hogy a vérvétel pontosan milyen vizsgálatokat tartalmaz. Mi soha nem mentünk vérvételre, a lányos vesebeteg. Lehet, hogy nála mást néztek. Szerintem kérdezz rá az orvosnál!
2012. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 után nem is valószínű, hogy van még labor, ált. 9-fél 10 után már nincs vérvétel.

Inni lehet, sőt kell is, cukor-és szénsavmentes innivalót.

2012. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocs, pontosan úgy hangzana a dolog, hogy soha nem mentünk éhgyomorra (a lényeg pont kimaradt) vérvételre. Egyébként mi voltunk du. 1-kor is, az igaz, hogy eléggé zsörtölődött a vérvételes néni, hogy ilyenkor hogy lehet felküldeni egy kicsit (akkor volt a lányom 2 éves).
2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vérképnél lehet enni.rutin vérvételnél nem lehet ahol nézik a cukrot is
2012. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!