Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap 2. trimeszteri nagylabo...

Holnap 2. trimeszteri nagylaborra megyek, teljes vérkép/vizeletre. Tudom, hogy enni nem szabad előtte, de kis vizet szabad inni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vizet nyugodtan igyál!! hiszen te is 80% víz vagy !!

abban nincs semmi ami eredményt módosítana.

2008. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, szabad, ezzel én is küszködtem, de megkérdeztem a laborban, és azt mondták, hogy tiszta vizet ihatok, még a terheléses cukornál is. Terheléses vizsgálatra pedig javaslom, hogy vigyél citromot vagy citromlevet, ha a vizsgálat sziruppal történik, és azt hozzáöntöd, úgy elviselhető!

Boldog babavárást!

27 hetes kismami

2008. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hipergyors választ! jaj, de jó!!! Akkor mindenképp iszom, bár így is pokol lesz, hogy nem ehetek, ugyanis állandóan farkaséhség gyötör!
2008. jún. 11. 20:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Igen, a citrom-dolgot a védőnőm is mondta, de az még hála Istennek odébb van, a 24. hét után megyek a terhelésre.Brrrrrrr! Most 21 hetes vagyok.
2008. jún. 11. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok.mindenképp vigyél magaddal enni, vagy esetleg egy csokit, mert vérvétel után triplán szükség lehet rá, sőt megengedett egy pohár kola is , de csak utána..vagy sok.sok víz.
2008. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hehe, már meg is vettem ma a Milkát, mert nem bírom ki hazáig! Figyu! Ásványvízre értettem a kérdést, ugye azt is lehet???
2008. jún. 11. 20:39
 7/11 anonim ***** válasza:
ásványvíz is jó nyugodtan igyad!!!!vegyél még egy tábla milkát.
2008. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Tényleg fontos enni utána, de okosabban teszed, ha két Milka helyett egy jó szendvicset eszel, sovány husit zöldfélével, teljes kiőrlésű kenyérrel vagy zsemlével, a babának a rostos szénhidrátra nagyobb szüksége van, a csoki és nasi félével magadnak is árthatsz, egyrészt a fölöslegesen felszedett kilókkal, másrészt a magas vércukor mindig rizikós, én már megégettem magam, inzulinos cukros lettem, holott soha nem volt bajom vele. A kólában található koffeinnel is csak óvatosan, persze néha mindenből lehet enni-inni egy kicsit! :)
2008. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jótanácsot, lányok, aranyosak vagytok! Igazad van, igykszem is odafigyelni, hogy mit veszek magamhoz, sok sovány húst , zöldséget, gümölcsöt, halat is eszem. Sajnos a csoki a gyengém! 180 cm vagyok, vékony alkat, 68 kg-val kezdtem a terhességet, de most figyelek erre is, visszafogom magam. Azért lehet, hogy a vérvétel után megjutalmazom magam "hősiességemért" egy kis csokival! :-)
2008. jún. 11. 21:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Kólát amúgy sosem ittam életemben, szénsavmentes ásvánvizet szoktam csak. REmélem, rendben lesz a cukrom, az első trimeszterben gébként tökéletes volt az érték. Köszi még egyszer!
2008. jún. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!