Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szupinált cipőt egész nap...

A szupinált cipőt egész nap hordania kell a gyereknek vagy elég pár óra?

Figyelt kérdés

3 hete hordja a 2,5 éves fiam a szupinált cipőt de ha több órát abban van folyamatban fájlaltatja a lábát. Nem mondta az orvos hogy egész nap kell e viselni de én úgy gondolom nem véletlen írták fel neki,és csak másképp áll ebben a cipőben a lába ezért fájhat neki mert csak megerőltető.

akinek hord ilyet a gyereke egész nap ezt hordja?


2012. ápr. 8. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van egy benti szándija, és egy kinti cipője. Azért kell hordani, hogy helyre állítsa a lábikóját. Majd megszokja. Gondolom most az izmok fájnak , mert helyre billenti a lábát, használja azokat amiket eddig nem, de csak így hat, ha hordja!
2012. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az az igazság hogy eleve azért vittük ortopédiára mert fájlaltatta térdhajlatban mindkét lábát.Gondolom én is hogy megerőltető neki ezért fáj neki mindig. Még nincs kész a cipő amit az ortopédián csináltatunk ezért vettünk neki egy salust.Szépen ment benne kezdetektől,de a sarkánál megdörzsölte mert ugye ott nagyon kemény,merev a kéreg pont azért hogy tartsa! Nem sebesedett ki de megnyomta.Motorozáshoz még a régi nem szupinált cipője van,mert nem szeretném elkoptatni ezt a nem olcsó cipőt.Amit csináltatok arra eleve tetettem az orrára pót gumit pont ezért hogy akkor is ilyet hordjon ha motorozik!

2012. ápr. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!