Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék venni leszoktató...

Hol tudnék venni leszoktató bugyit a kislányomnak? Most szokik le a pelusról és olvastam hogy ez kisebb baleseteket felfog.

Figyelt kérdés
A vaterán találtam de újonnan szeretnék. Kínaiban vagy bababoltban kapok?
2012. ápr. 5. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a netről rendeltem még anno (ilyesmit: de nem innen [link] bevallom soha nem használtam, valahogy olyan idétlennek éreztem és a lányom is utálta, de attól még másnál beválhat.
2012. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jé amit a 2. linkelt de jó, akkor ilyen még nem is volt vagy csak nem találtam. Na most a 2.-nál lehet, hogy bevetem. Ez valahogy hasznosabbnak tűnik. Amit én rendeltem (1 vagyok) az olyan volt, hogy "ki volt tömve" így némi pisit elbírt
2012. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Libero leszoktató pelenkát használtam.
2012. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fölösleges pénzkidobás! Itt a tavasz, a jó idő. Ha már érett rá, akkor nagyon hamar le fog szokni róla. Én egyik reggel úgy döntöttem, hogy nem adok pelust a fiamra. A lakásban felvettem a szőnyegeket, hogy ha bepisil, akkor ne a szőnyegre pisiljen. Az első 1 hétben sokszor pisilt be, akkor takarítottam fél napig, állandóan ruhát cseréltünk, és ez a fiamnak sem nagyon tetszett. 1 hét múlva már nem pisilt be egyáltalán, így sétálni is pelus nélkül mentünk. Azóta nem volt baleset. Éjszakára még ezután kb. 2-3 hónapig adtam pelust, de amikor már folyamatosan száraz pelusokat vettem le róla reggel, elhagytuk az éjszakai pelust is. A kakival sem volt gond, mert még pelusos volt, amikor már tudott szólni, hogy kakilni kell, így az mindig a WC-ben kötött ki.
2012. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk van ilyen "leszoktato bugyink". Vigyazni kell vele mert attol is fugg mekkorak ezek a kis balesetek. :) Kisfiamra olyankor szoktam raadni amikor bevasarlo kozpontba megyunk es mire egyik vegebol atrohanunk a masikba a vecere neha besikeredik egy kis pisi egy kezdo szobatisztanal. Ilyen esetekben tenleng hasznos. De pl. autopalyan multkor szolt de mar keson. Mire megalltunk egy kedvezo helyen bepisilt szegenykem es a bugyi teljesen atazott ugy ahogy volt. Nem lebeszelni akarlak mert tenleg hasznos de csak a nagyon pici balesetekre ervenyes es mar szobatiszta gyerekeknel. Mi kulfoldon elunk en bababoltban vettem igy nem igazan tudok segiteni. Pelusrol leszoktatni en a pampers hideg zseles pelussal szoktattam le ( a neve itt nallunk pampers cool alert ). Ez egy olyan bugyi pelusa a pampers-nek amit feladsz a gyerkocre es amikor belepisil akkor a zsele egy hideg erzest biztosit ami kellemetlen. Igy egy ido utan szoll a gyerek mar pisiles elott. Ha jol emlekszem kb. 7-8 ilyen pelust adtam ra es utanna mar szolt. Atvaltottam rendes bugyira de mar nem pisilt bele es azota sem. De ha hosszabb utra megyunk ahol keresni kell a vecet akkor ra szoktam adni a "leszoktato bugyit".
2012. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam ilyen pelusról, mint ez a pampers. Na ennek legalább van értelme, mert amit itthon vettem 1X az annyit tudott, hogy amikor belepisilt eltűntek a masnik. Na a lányomat igencsak nem érdekelte, hogy van-e masni a peluson avagy nincs.
2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekunk 7 db ilyen van, de en kicsit olcsobban vettem. (Kulfoldon elek, itt olcsobb volt egy kicsit)

En nem tudom felvenni a szonyegeket, mint az egyik valaszolo, hogy nehogy pisis legyen a szonyeg, es itt nincs az a dog meleg, mint Magyarorszagon, hogy semmi nelkul rohangaljon a gyerek.

Mar regen vettem, es probalgattuk, de igazan most kezd el bevalni. Azert kezdtem el raadogatni, mert egyszeruen nem zavarta, ha teli volt a pelus, az se.

Nagyon jo szolgalatott tett mar eddig is, mert segitett megfigyelni, hogy milyen idokozonkent pisil (mert nem mindig szol), segitett megfigyelni a mennyiseget is, anelkul, hogy tul nagy tocsat csinaltunk volna a szonyegre, vagy barhova. Ha ebbe a bugyiba pisil, es a bugyi az egyetlen, ami rajta van alul, akkor max egy picit lesz olyan a szonyeg, de legtobbszor csak a bugyi lesz olyan. Mar ott tartunk, hogy kabe 4 bugyi hasznalodik el naponta, delelott ketto, aztan alvasra pelenka, majd delutan ketto, lefekvesig.

Mar ketszer bele is kakalt sajnos, de azonnal kimostam, konnyen kijott a folt. Kislanyom szereti, kenyelmes, es ami a legjobb, nem zarja magaba ugy a nedvesseget, mint a pelenka, igy hamarabb megtanulja, hogy a pisilestol nedves lesz a bugyi. Ha latom rajta, hogy kell neki, egybol mondom, hogy siessunk, ilyenkor o is benne van a dologban, de mar 2-3 alkalommal elofordult, hogy o maga rohant a furdobe a biliert.

Most mar zavarja a pisi akkor is, ha pelusban van, ezt azt hiszem a bugyinak koszonhetjuk. Sokat haladtunk a bugyival elore, szerintem 1-2 honap es szobatiszta lesz.

En ebay-rol vettem, szerintem Magyarorszagon is leghamarabb internetrol lehet rendelni.

Potty training pant. Ezt ird be az ebayen, es ilyeneket ad ki honkongbol, kinabol. Magyarorszagra is biztos szallitanak. A kiszallitas 5-14 munkanap.

2012. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!