Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit gondol a kristálygyerek...

Ki mit gondol a kristálygyerekekről?

Figyelt kérdés
Illetve pontosabban arról, hogy a késői beszédfejlődésű, nehezebben kezelhető, esetleg Asperger szindrómásnak nevezett gyerekek kristálygyermekek lehetnek. Van arra tapasztalata bárkinek is, hogy különleges képességű a gyermeke?

2012. ápr. 3. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

sokan lehurrogtak az ilyen kerdeseket, hogy minden szulo kitalal valamit, hogy a gyereke kulonleges, pedig csak szellemileg visszamaradott...


Nos, en 19 eves vagyok, es szerintem en a szivarvany gyerekek koze tartozom. Nekem annyi a "problemam" hogy a matematika nem ment, felmentettek, de egyeni oktatasnak koszonhetoen meg le is erettsegiztem belole, pedig megmondtak, hogy lehetetlen! Tudom, hogy mas a gondolkodas modom, koraerett voltam mindig is, nem jottem ki sok osztalytarsammal. Nem szeretek tarsasagban beszelni, de mindenrol velemenyt alkotok. Sokan azt is mondhatnak ezek alapjan, hogy valami bajom van, de igazabol en valasztottam azt, hogy nem vagyok hajlando beszelni az emberekkel, mivel sokan nem felelnek meg az "elvarasaimnak" egyszeruen keptelen vagyok hulyesegekrol beszelgetni...


Az unokaocsem 8 eves, azt mondjak, hogy kristaly gyerek. Volt, hogy megmondott olyan dolgokat, amirol o nem is tudott, bele lat az emberek lelkebe... Igen is vannak kulonleges gyerekek. Ha azt nezzuk, egy down szindromas gyermek is kulonleges, lattam olyat, aki gyonyoru elethu kepeket festett 4 eves letere

2012. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy az lennél? Milyen képességeid mutatnak erre?
2012. ápr. 4. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!