Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erdemes lenne bilit venni...

Erdemes lenne bilit venni mar? Vagy ráér?

Figyelt kérdés

A lanyom este fürdés elott mindig szaladgálhat kicsit pucéran. És amikor bemegy a fürdőbe, leguggol, és mindig ugyanoda pisil. Nem szól, hogy kell neki, csak oda pisil.

Erdemes lenne mar bilizni, vagy ilyenkor meg felesleges? Varjak, amíg szól?


2012. márc. 31. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A fiam 22 hós korától használta,de a bili már rég megvolt.

2012. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 17hós volt a lányom, mikor vettem egy bilit, és este a fürdés előtt mindig odatettem, és megkérdeztem, hogy pisil-e a bilibe. nem erőltettem, ő magától bólogatott, vagy épp rázta a fejét. Most 19 hós, és minden reggel, és este megkérdem tőle, és 10ből 9x igen a válasz, és bele is pisil. Állati boldog tőle, pedig a védőnőnk szerint 2 éves kora előtt felesleges. Én megpróbálnám, tedd oda neki, nap közben ültesd rá(DE CSAK HA AKAR!!!), hogy tudja mi van, hátha este magától ráül.


Amúgy nekem se szól a lányom, van hogy kérdem, hozzam a bilit? Igen! Mire odaérek vele, már bepisil..:-)) nem tudják még szabályozni egyáltalán...

2012. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma is oda pisilt. :)

Igen, szabályozni meg tartani ő meg nem tudja, mert ahhoz kicsi. Csak gondoltam hátha megszokja, hogy nem a fürdőszoba szőnyegre kell pisilni. :)

2012. ápr. 1. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyetek egy bilit és tedd oda, ahova szokott pisilni:). Egyrészt megszokja, hogy egyáltalán van ilyen, másrészt ha kicsit résen vagytok és mikor megy,akkor felkínáljátok neki, hogy a bilibe inkább, még tetszeni is fog neki.
2012. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!