Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes ezt a bilit megvenni?

Érdemes ezt a bilit megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek van ilyen, vagy ismeri... Nem romlik el hamar a

zenélő része? Mennyire stabil maga a bili?

Illetve Ti hány hónapos korban tették először a gyereketeket a bilire és mi volt az első reakció?

Honnan fogja tudni, hogy mi az?

Én mégsem ülhetek rá:-)

Ötletek?

Köszi előre is.


2012. febr. 15. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk volt/van ilyen, Én nem voltam megelégedve vele, amint írtad hamar tönkre ment sajnos.

1,5 évesen kapta, azóta elől van, ismerkedik vele, hogy mégse legyen annyira idegen mikorra használni kezdtük.

20 hónapos korától kezdett el ráülni, addig baba, maci, kutya pisilt bele. Viszont van puha wc ülőkénk aminek 2 oldalán van kapaszkodója. Ezen naponta többször ücsörög, igazából ez jött be a kicsinek. Remélem tudtam segíteni! :D

2012. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!