Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biciklis gyerekülésből érdemes...

Biciklis gyerekülésből érdemes a drágábbat, szinte újat megvenni vagy jó a használtabb is?

Figyelt kérdés
Römer karcos, kopott, csúnyácska színű, de hiánytalan, csak a huzata viseltes kissé, amit házilag meg tudok oldani, vagy ugyanolyan típusú, esetleg dönthető, jobb állapotú kétszer annyiért? 14 hónaposnak szerintem már a dönthetőség sem szempont annyira. a drágább jobban tetszik, de egyelőre nincs rá ennyink. érdemes lenne várni és félretenni egy drágábbra vagy felesleges, mert az olcsóbb is jó ugyanarra, valószínűleg stabilan betölti ugyanazt a funkciót? köszönöm a válaszokat
2012. jan. 22. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen újat vennék. Dönthetőség nálunk nem volt szempont, sosem altattam volna benne a gyereket.
2012. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ragaszkodnál mindenképp az újhoz? újat is láttam 8 ezer körül is, de elég gagyinak tűnt, Polisport. vagy az is megfelel a célnak?
2012. jan. 22. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a használtnál nem lehetsz benne biztos, hogy nem e érte baleset, van e hajszálrepedés, a csavarok nem e kilazultak...
2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annó egyébként én Röemert vettem, 7 e volt.
2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Na látom jócskán felment az ára....

2012. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na hát ez az :-((( én is szívesen vennék újat, ha megtehetném :-((( de nem tehetem meg. pláne, hogy nem lehetek biztos abban sem, hogy egyáltalán szeretni fogja a fiam az együttbiciklizést :-( nem vagyok biztos benne, hogy egy nevenincs, ritkán előforduló, ámde új 8000 Ft-os üléssel jobban járnánk, mint egy nevesebb 5000 Ft-ossal. persze a sérülésekben nem lehetek biztos, valóban és a törés, anyagfáradás, amitől legjobban tartok én is, de terveim szerint bukósisakja lesz a picinek, illetve van is neki, talán úgy egy fokkal biztonságosabbá tehető lesz a lutri is. :-( nem tudom. most is megvennéd inkább a Römert 40000-ért, ha most kellene venned? :-( hihetetlen drágák ezek az ülések és olyan túl sokáig nem használhatók sajnos
2012. jan. 23. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmennék egy kereskedésbe és megkérdezném az eladót, hogy mennyire biztonságosak a kevesebbe kerülők
2012. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem, ezt fogom tenni, meert úgyis kell vennem kosarat is. de a kereskedőnk úgyis az az érdeke, hogy azt mondja, a drágább jobb és biztonságosabb és hogy csak újat, használtat ne...
2012. jan. 23. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használtat vettem. Behozottat. Már 2,5 éve használjuk. Nagyon jó. Nem tudok márkát írni, de 21 kg-ig jó, úgyhogy mégy 6-7 éves koráig is használhatjuk.
2012. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!