Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy ne másszon ki...

Mit tegyek hogy ne másszon ki a gyerekülésből?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn kocsikázunk de azért előfordul és az utóbbi pár alkalommal próbál kimászni az ülésből a 17 hónapos fiam. A két karját már ki tudja szabadítani.. de mi lesz ha végleg kimászik. Eddig hárman a párommal mentünk, én hátul ültem a gyerekkel és vigyáztam rá, de most már nekem is meg van a jogsim és félek ha egyedül kocsizunk a gyerekkel baj lesz. Szakszerűen be van kötve, olyan szorosra amennyire kell. Nem tudom mit tegyek.
2010. szept. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg keresztbe lehetne rá tenni egy pántot.

Úgy értem, a gyerek mellkasánál összekötni a két vállpántot, úgy talán nem tud kimászni.

2010. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az én fiam is ilyen! Nagyon szorosra bekötöm, de még így is ki tudja húzni a kezecskéjét. Ezzel azt értük el, hogy egyedül nem megyek a gyerekekkel autóval csak ha ott van a férjem. Így is elég sokat kell ellenőriznem, hogy kihúzta-e már a kezét! Ellene nem tudsz tenni semmit, én már magyaráztam neki, meg hasonlók, de nem érdekelte. Van, hogy mire beülök, már kiszabadítja magát! Én félek így elindulni velük, pedig olyan jó lenne!
2010. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen gyerekülést használtok?
2010. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta egy időben, a két karját mindig kihúzta az övből. Minél inkább rászóltam, annál jobban csinálta, és úgy gondolta, hogy ez vicces. Én inkább azt csináltam egy idő után, hogy nem szóltam rá, így már nem is volt neki érdekes, és azóta nem is bújik ki az övből.
2010. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én rászóltam az enyémre és visszadugta a kezét. Figyelni kell arra, hogy tényleg erélyes legyél, nehogy viccnek fogja fel.

És ha kimászna, félreállnék és visszacsatolnám. Mivel nem egyedül közlekedek az úton, más figyelmetlensége miatt az én gyerekem ne röpködjön az autóban egy balesetnél.

2010. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Recaro ülésünk van, a pontos típusát most meg nem mondom. Pár hónapja vettük, neki volt a legjobb töréstesztje.
2010. szept. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!