Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának érdemes...

15 hónapos babának érdemes bilit venni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre kevesebb pici megy a pelusba, viszont amint levesszük, elmegy vhova odapisil a szőnyegre és mutatja, hogy van vmi.
2011. aug. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, érdemes.

ismerkedjen vele, aztán jövőre lehet próbálkozni :)

2011. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pici= pisi :) elírtam
2011. aug. 21. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem. Ez még önkéntelen folyamat náluk. De annyi eszük már van, hogy utólag szóljanak, főleg ha látját is a művüket.

másfél éves kiány anyukája!

2011. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyám vett az unokának. (17 hónapos)

Először ráült, (ruhában), aztán a következő kép már az volt, hogy állt rajta, meg dobálta :-)

Eltettem. Korai még.

2011. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 17 hónaposan kapott bilit. Semmit nem erőltettünk, csak elmagyaráztuk mire való. Még aznap teljesen egyedül ült rá és kakilt bele. A pisi az kb. 3 napot váratott magára, mert nem tudta addig tartani, míg odaért. Ma már (17,5 hónapos) a lakás bármely pontjából oda tud érni és bele tud pisilni anélkül, hogy elcsöpögne. Persze tudom, hogy minden gyerek máskor érik meg rá, de ki tudja, hogy a kérdező gyermeke mikor!!??? Szerintem meg kell neki mutatni mi az, és ő majd eldönti, hogy akarja-e már használni.
2011. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!