Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan jellemeznéd 2 éves...

Hogyan jellemeznéd 2 éves vagy idősebb rák csillagjegyű gyermeked?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam egy fűszálhoz is képes ragaszkodni, gyűjtöget, kötődik 1-1 játékhoz, színhez.Más rákocska is ilyen?
2012. márc. 31. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

tesóm is rák (lány)

ő gyerekkorában képes volt eltaposni egy éti csigát, szánt szándékkal.

Tanulásban nagyon szorgalmas volt, ma vezető beosztású nő lett félmilliós keresettel.

és mindig olyan srácok találták meg, akik kötödtek hozzá és hűségesek voltak, az egyik sajnos öngyilkos lett, amikor tesóm elhagyta.


És gyerekkorunkban bántani akart engem egy srác, ráadásul eloltak törve a bordáim (autóbaleset) egy ütésbe bele is haltam volna és tesóm úgy védett meg mint egy anyatigris, még a srác is meglepődött!


Ilyen az én rák tesóm :)

2012. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!