Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szomszédasszony kontra mi?...

Szomszédasszony kontra mi? Mit tennétek? Ez most lelkileg is megviselt.

Figyelt kérdés

A szomszédunkban lakik egy fiatal csaj a gyerekével, 3 éves, és a pasija már rég elhagyta őket.


Már többször hangoztatta,hogy de jó nekünk a férjem szeret mindket, az ő gyerekének apa nélkül kell felnőnie.


Ha jött a férjem haza a munkából és mi kinn voltunk, anyuka mindig mondta/kihangsúlyozta a gyerekének, hogy NÉZDD OTT JÖN XY APUKÁJA..., az nem a te apukád,hanem xy-é, akkor nem is érdekelt anniyra, de ma már oda jutottunk,hogy a kisgyerek APA-nak szólította a férjemet, gondolom nem maga találta ki.


Alig tudtam utána megszólalni, úgy csináltunk a férjemmel,mintha nem is hallottuk volna. De legközelebb m lesz. Majd az utcán rákiabál a gyerek,hogy szia apa?


Lelkileg is rosszul érintett, és hogyan magyarázzam meg a kisgyereknek,hogy ne szólítsd így. ???


2012. márc. 29. 11:51
1 2
 11/17 balázs2010 ***** válasza:
Ki írta, hogy védte a férj?? Beszélj normálisan attól, hogy ez egy anonim oldal még nem kell prosztónak lenned. Pont azt írtam, hogy előbb utóbb ezekből a kétséges dolgokból előfordulhat otthon vita. Na így leegyszerűsítve már felfogod Te is? Bár a válaszom a kérdezőnek szólt aki értette nem Neked.
2012. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves Balázs!


Kicsit visszavehetnél. Nem én vagyok prosztó, hanem a talán kettővel előtted válaszoló. Csak mire kiírtam a kommentem, már te voltál az utolsó. Értelmezni kellene nem háborogni. Te talán írtál olyat, hogy védi a férj? Ha nem akkor minek háborogni?

2012. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 balázs2010 ***** válasza:

OFF

Kedves Valaki!

Köszönöm az eligazítást! Tök igazad van nem olvastam ki mit írt! Elnézésedet kérem. Üdv: Balázs


Kérdező! Azért ha beszéltél Te vagy a férjed a csajjal írd meg légyszi mi volt, kíváncsivá tettél. Köszi

2012. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én irtam hogy védelmezi,tényleg nem irtad,nem tudom miert teljesen az maradt meg bennem hogy a férjed zokon vette hogy nem engedted be őket jatszani. Fura ez a nő,valahogy törd le a szarvait.
2012. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Beszéljél a gyerek anyjával,hogy mi ez a beszólás a gyerektől.

A gyereket nem vonhatod felelősségre ráadásul csak 3 éves.

Amit hall az anyjától azt mondja.Majd írd meg mire jutottál,mert ez engem is érdekel.Ilyet még nem is hallottam!Ez tényleg felháborító!

2012. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Mindenképpen írok. Remélem ez volt az első és utolsó ilyen alkalom:(

2012. márc. 29. 14:44
 17/17 anonim ***** válasza:

kisfiam 2,5 éves és most az a mániája, hogy ha lát kisgyerekkel szülőt akkor mondja, hogy ő a kislány/kisfiú, ő meg apa/anya :S


nem is gondoltam, hogy ez ennyire gáz! én meg mindig helyeseltem, hogy igen, ő a kislány apukája, ő meg a kisfiú anyukája, stb, de akkor majd ezentúl azt mondom neki, hogy ő bácsi meg néni :S


bocs az offért, csak ez most jutott el az agyamig.

természetesen tudja a gyerekem, hogy neki én meg a férjem vagyunk anya meg apa, csak mint írtam, ásnak meg az ő szülője az anya meg apa, nem pedig bácsi/néni :S

2012. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!