Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltetted a gyerekedet amikor...

Féltetted a gyerekedet amikor előszőr óvodába ment?

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam, még kicsit odébb van az óvoda, de gondolatban már sokat foglalkoztam vele. Aggódom, hogyan fognak viselkedni vele ott a gyerekek. Az én fiam nagyon kis csendes, jólelkű, szereti a gyerekeket, egyáltalán nem irígy a játékait illetően.

Persze nyilván mindenkinek a saját gyereke az etalon, de légyszi írjátok meg, nálatok milyen volt az óvoda kezdés.


2012. márc. 23. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem féltettem.


Nálunk az is jó volt, hogy volt baba-mama klub napok az ovikezdés előtt így a fiam beszokott már akkor.


Vegyes csoportok vannak nálunk, ez egy kicsit aggasztott, de nem probléma. A nagyok igen előzékenyek a kicsikkel, babusgatják őket.

2012. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szorongtam és persze féltettem is, de most már belejöttünk - én is és ő is. Októberben kezdte az óvodát, és eleinte volt egy kis hiszti, főleg reggel, amikor bevittük. Mostanra egész jól megszokta, majdhogynem megszerette az ovit a kisfiam. Aki szintén csendes, jó kisfiú. Bár amióta ovis lett, itthon jóval hangosabb és többször kell rászólni, de valahol neki is ki kell engednie az egész napos fegyelem után.
2012. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szeptemberben kezdtük az óvodát. Én nagyon féltem, hogy milyen lesz, hogyan fogja fogadni. Az én kisfiam is nagyon nyugodt, csendes, kissé szégyenlős gyermek. Nem jártunk nagyon közösségbe, tehát minden szempontból új volt a helyzet.

Az első héten minden nap volt egy kis pityergés, de amikor elmentem, abba is hagyta. A második héten már ott aludt, és a mai napig nagyon szereti az ovit. Sok barátja lett, és egy kicsit enyhült a szégyenlőssége is. Szóval a kicsim sokkal könnyebben vette az akadályt, mint én.

2012. márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!