Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok ha felraktok közösségi...

Nálatok ha felraktok közösségi oldalra képet apa hozzászól?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen az olyan szülőkre vonatkozik akinek van Facebookja, esetleg másmilyen közösségi oldala.

Ha fent van apa és anya is facebookon, és nem szól hozzá, és nem is lájkolja (de facebookozik azon kívül) az csak azért van mert feleslegesnek tartja, hogy még a facen is megtárgyalják, amit otthon is megtudnak... Ti is így vagytok vele?


2012. márc. 20. 15:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

'És van fent 3as kép is; sőt, olyan is, ahol csak ketten vagyunk a párommal :-)"


Most akiről igazán szó van, azt nem tudom mondani, hogy nincs közös képük, mert az esküvőről 100% hogy van, csak azt nem látom én, mert nem vagyok bejelölve úgy, hogy az összes képét láthassam:) Csak amire engedélyem van:) De mikor kirak valamit, abba sem nagyon látom, hogy ketten vannak a férjével, pedig szeretik egymást, ez biztos, vagyis gondolom, mert nem lennének együtt.

2012. márc. 20. 17:20
 12/20 anonim ***** válasza:
max lájkoljuk egymás képeit,nem nyáladzunk,mert szerintem az is az,amit te írsz,mondjuk én nem is kommentálom a képeket,olyanokat teszek fel,amik magukért beszélnek...
2012. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
amúgy az nem jutott eszedbe,h míg egyikük a gyerekkel van a másik fényképez?ezért nincsenek közös képek?:)
2012. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Okés, de van olyan,amikor pl: sógorral van a feleség, viszont a férjével közös nincs.

Viszont férje testvérével van, és ott is apa fotózta több mint valószínű

2012. márc. 20. 18:01
 15/20 anonim ***** válasza:
kicsit olyan dolgon lovagolsz amihez semmi közöd,mindenki más,van aki szereti magát és az érzelmeit mutogatni van aki nem.van aki fényképezkedni is utál.az én párom oldalán pl egy kép van róla aztán semmi más.pedig van gyerek is.annak idején az első közösségi oldalra felötlött jó párat esküvő,kirándulás stb,meg a babával meg mindenhol erre a másik oldalra erre nincs energiája,nem érdekli,most akkor nem szeret?juj.
2012. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ne itt vezesd le a feszültségedet :) Nem mondtam, hogy nem szeret. Csak furcsáltam:)
2012. márc. 20. 18:36
 17/20 anonim ***** válasza:
de mit kell ezen furcsállni?istenem!!!és aki fent sincs?az már élből elmebeteg?tudom,tudom,nem csinálsz te ebből gondot csak furcsállod.szerintem foglalkozz magaddal.
2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
: ) Miért lenne elmebeteg, én szinte soha nem posztolok semmit, csak épp hogy azért fent vagyok, ha valaki akar írni akkor megtalál facebookon
2012. márc. 20. 20:30
 19/20 anonim ***** válasza:

A férjem a családjáról sem rak fel képet,mert már volt zaklatónk:(,és én sem írogatok neki ott,nem like-olom a kiírásait,itthon megbeszéljük.


Nekem nem tetszik,hogy egyes családok a családi életüket a neten élik.

Én képet rakok fel,maximum 10-e a gyerekekről és rólam.

2012. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ
2012. márc. 21. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!