Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok ha felraktok közösségi...

Nálatok ha felraktok közösségi oldalra képet apa hozzászól?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen az olyan szülőkre vonatkozik akinek van Facebookja, esetleg másmilyen közösségi oldala.

Ha fent van apa és anya is facebookon, és nem szól hozzá, és nem is lájkolja (de facebookozik azon kívül) az csak azért van mert feleslegesnek tartja, hogy még a facen is megtárgyalják, amit otthon is megtudnak... Ti is így vagytok vele?


2012. márc. 20. 15:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
mármint gyerekről raknak fel képet ezért van a kisgyerekek kategóriába
2012. márc. 20. 15:28
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel nem lájkoljuk egymás képeit, egyrészt mert majdnem ugyanazokat tesszük fel, ha feltesszük, másrészt nem egymásnak, hanem az ismerőseinknek tesszük fel a képeket, mi meg itthon is meg tudjuk beszélni. :)
2012. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam a páromét likeolni, ő ritkán az enyémet. Vagyis inkább akkor, ha olyat teszek fel, amit még nem látott.
2012. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi: )


Csak volt néha, hogy én is furcsáltam, főleg azt, hogy nem írja apa, az anyuka olyan képe alá, hogy 'szeretem Őt' és felrak a kisbabáról egy képet, de apa nem írja oda, hogy 'Én is szeretem'. Meg nem igazán írnak ki egymásról, hogy 'Jujj Karcsival és Előddel (Előd a kicsi) egy nagyot sétáltunk, de szeretem Őket' nekem úgy néha olyan fura. Ha én szeretem a férjem, róla is írok ki :) Persze mások vagyunk

2012. márc. 20. 16:15
 5/20 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem tudom, milyen képek vannak fent páromnál és ő sem, hogy nálam :-))


Ha valaki hozzászól, azt megmutatjuk egymásnak, erre szoktunk reagálni, ennyi.


Azt meg, hogy szeret minket, elmondja itthon :-)) Másra nem tartozik szerintem.

2012. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem én:) De én ha már a gyerekemről kiírom, ha felrakok róla képet, naponta többet, és nála kiírom, hogy 'Nagyon szeretem' akkor a párom felé sem titkolom az érzéseim. Nem azt mondom, hogy elárasztom szívvel, de szót ejtek róla, hogy, szeretem Őt is, ahogy közös képet is rakok fel, hármonkról :) Van olyan is, ahol közös hármas kép nincs
2012. márc. 20. 16:52
 7/20 A kérdező kommentje:
:) Mondjuk ez sem tragédia, mármint ha nincs közös kép
2012. márc. 20. 16:53
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én meg azt furcsállom ha valaki egy közösségi oldalon beszéli meg, hogy mennyire szeretik egymást.

a cél nálunk az, hogy azok az ismerősök meg rokonok akikkel ritkán találkozunk, láthassák a gyerekünket.

nem szívesen búgok mások előtt a férjemmel, ez a kettőnk dolga :)

2012. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kicsit eltértünk az eredeti kérdéstől :-))


Nekünk van fent közös kép, de értelemszerűen nem egymásnak rakjuk fel, hanem az ismerősöknek, rokonoknak. Nem lájkolgatjuk egymásét.


És van fent 3as kép is; sőt, olyan is, ahol csak ketten vagyunk a párommal :-)

2012. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem olyanra gondoltam, hogy 'Te vagy a legszebb ajándék az életemben, te vagy a legcukrosabb mazsila nélküli mézeskalácsom' : D Hanem, csak egy kis megjegyzés egy képre 'Én is szeretem' nem ilyen tinis hülyeségekre gondoltam: D Az számomra is hajfonogató idegesítő, mert ezt nem a facebookon, de mindenkis jelentéktelen kiírásra gondoltam.

Olyanra, amivel lehet azt úgy tudatni azért, hogy szeretem a férjem :) Nem az édes bugócsiga fejű angyalkákból

2012. márc. 20. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!