Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha nincs egy kisgyereknek...

Baj, ha nincs egy kisgyereknek triciklije?

Figyelt kérdés
Miről marad le és mivel lehet kompenzálni,ha nincs tricikli?
2012. márc. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem marad le semmiről,és nem is kell kompenzálni. Mi is nélküle nőttünk fel,és nem volt emiatt hiányérzetünk.
2012. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj,bár nekünk van,nem használta egyáltalán.Motor,futóbicikli simán jó,nálunk ez volt a menő.
2012. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Miénknek sincs. Viszont van kis nyuszi motor, sima motor, 12-es oldalsó kerekes bicaja. Most lesz 2 éves, de már ügyesen tekeri a bringáját, igaz még nagyon a lábára koncentrál mikor tekeri és nem kormányoz, de remélem nyárra már ügyesebb lesz! :D


Én személy szerint a triciklit hanyagolom, szerintem felesleges!

(Szomszéd kisfiúnak van és a kisfiam egyáltalán nem tudja hajtani, mert messzebb van a pedálja mint a bicaján)

2012. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rettenetes probléma, nem is tudom hogyan fog felnőni :)


Viccet félretéve, miért lenne baj? Nekünk pl van, de nem használtuk sose, nem tudta tekerni a lányom a kicsinél még várok, hátha megszereti, aztán ha nem akkor eladom.

Bocs, de komolyan nem értem ezeket a kérdéseket, hogy mi van, ha nincs tricikli vagy futóbringa stb. Akkor van baj, ha nem kap enni, nem kap szeretet és verik , nincs fedél a feje felett vagy beteg. Ha ezek nincsenek akkor csak részlet kérdés, hogy miből mennyi plusz van. Max később érezheti kevesebbnek magát, ha neki nincs menő nike cipője és iphone-ja, de az még odébb van (és remélem minimálisan neveléssel lehet befolyásolni az elkeseredettség mértékét)

2012. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is csak futobiciklije van. Ezzel szoktunk jatszoterre menni es neha a parkba. Ha megunja fogom es felkapom a honom ala mert eleg konnyu meg pici. Az autoba is jol belefer. Az en kisfiam az a tipus, hogy futobiciklizik egy ideig aztan otthagyja es tovabball es en cipelhetem. :) Majd ismet raul 10-15 percig. Triciklivel ezt el sem tudom kepzelni. Marmint azt, hogy felkapjam a honom ala es iramot tartsak a fiammal vagy rohanva toljam magamelott. :)) Nekem a futobicikli sokkal szimpatikusabb es jo egyensuly erzeket is tanit a gyerkocnek igy majd konnyebben megtanul bicajozni is mert az egyensuly erzek meglesz csak a pedalra kell koncentralni.
2012. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Több évezreden át felnőttek a gyerekek bi- és tricikli nélkül.
2012. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A triciklizésről lemarad, de majd lehet, hogy az oviban lesz ilyen járgány, és akkor még arról sem.

Ez nem olyan, mint a kúszás, meg a négykézláb mászás, egyáltalán nem elengedhetetlen eleme a normális mozgásfejlődésnek.

2012. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!