Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valamilyen jel, vagy heg...

Van valamilyen jel, vagy heg vagy valamilyen nyom gyermeketeken, amit kisebb korában szerzett még amikor olyan sokat esett-kelt-tanult járni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésből:Olyan jel,heg,vagy nyom,ami látható helyen van?
2012. márc. 19. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 5 éves lesz májusban és tavaly a 4-ik szülinapi buliján összeszaladt az unoka tesójával. A srácnak nem lett semmi baja,.de az enyémnek a szeme alatt kicsit felrepedt a bőre. Ez azóta is látszik közelről(fényképen nem), de a csík ott van. Nem tudom mikor fog el halványodni...
2012. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 éves ,hiperaktív a kisfiam,a bölcsiben már letörött az egyik foga,tavaly a labdáját kergetve beleesett a rózsabokorba,a felkarján,combján most is láttszanak a mélyen szántó hegek.
2012. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az állam és a szám közti területen van egy kisebb heg,amit még ovis koromban szereztem. Nem vészes,és alig látszik.

A kezemen is van heg,az egyiket kisiskolás koromban szereztem.

2012. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 eves fiamnak ketto is van, szerintem ezek meg is maradnak.

Az egyiket kb 7 honaposan szerezte, akkor mar aktivan maszott es lefejelt egy polcot, a szemoldoke repedt meg. Nem volt nagy az utes, de az egy erzekeny terulet, kb fel centis heg van. Alig latszik, de latszik.

A masik pedig az orrnyergen van, kb egy eve szerezte, nagyapja lomolt a polcon a furdoszobaban, leesett a felso polcrol a borotvahab es a fiam ott allt. Nem is gondoltam volna, hogy ez latszani fog, mer eleve nagyon pici seb volt, inkabb csak horzsolas, de pici, vekony, feher hegecske van a mai napig.

2012. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

enyémnek olyan van amit akkor szerzett mikor még nem csetlett botlott :(


születése utáni éjszaka külön aludtunk, másnap mikor megkaptam, egy hatalmas, vérző, friss seb volt a nóziján :(

azt mondták megkarmolta magának... :/


ha sír és piros a nózija vagy nyáron szép barna akkor látszik sajnos a mai napig. de nem csúnya sebhely szerencsére, csak egy halvány "L" alakú csík... :)

2012. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az én fiamnak van a homlokán jobb oldalon 1 nyom,amit egy éves kora előtt szerzett még,3 lépcsőfokról esett le még annak idején,apuka nem figyelt rá eléggé és megtörtént a baj.Jókora hupli volt neki utána a fejecskéjén és aztán sztem azért is maradt nyoma,mert utána többször is volt hogy beverte ugyanazon a ponton a fejecskéjét.Bizonyos szögből úgy néz ki ott a homloka,mintha picit be lenne nyomódva,de nem vészes,biztos alakul még a bőrének a rugalmassága és akkor talán észre sem lehet majd venni.Meg a bal szeme alatt is van 1 kis heg,3 éves korában nekiesett a szekrénynek,felrepedt a szeme alatt és varrni is kellett neki.Szépen halványodik a heg,talán elmúlik majd.
2012. márc. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!