Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az 5 éves fiamnak miért...

Az 5 éves fiamnak miért pirosodik ki a feneke? Csak ott a lyuknál közvetlen!

Figyelt kérdés
Teljesen szoba tiszta már 2,5 éve és még mindig popsi kenőcsel kell kenni a fenekét kb hetente 3x ,hogy ne pirosodjon ki.
2012. márc. 15. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ekkora gyereknek már nem kenegetném a fenekét, akár piros, akár nem.

Lehet, hogy a wcpapír irritálja a bőrét.

2012. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam popiluka is mindig piros és viszket,ha nem törlöm ki még vizes wc papírral is kakilás után. Mi is ezzel szenvedünk. Próbáld ki a Sudocream-et,ez jó rá. HA muszáj, akkor kenni kell....
2012. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sudokrémet hasznáAlunk mi is. Az első válaszolónak : Jó ,hogy be kenem neki, ha fáj neki és már annyira hogy sír is. Milyen szülő lennél, vagy vagy te?Hagyod a gyerekedet szenvedni?
2012. márc. 15. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 12 éves és néha még Ő is bekeni mert kipirosodik Neki és fáj. Pedig használ popsitörlőt is... :(
2012. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom már egyedül törli ki,és nem teljesen jól.Vagy ha nem akkor meg érzékeny neki,nem bírja a papírt,kidörzsöli.Nekem is volt hogy a lányomnak be kellett kenni néha.Majd megedződik.Tudom hogy nagyon fájhat,nem érdemes szenvedtetni.
2012. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak wc-papírt használ, popsitörlőt nem? Mert utóbbival alaposabban ki lehet törölni és akkor talán nem pirosodik ki neki.

Szerintem higiénikusabb és kíméletesebb is a nedves törlő, mi is azt használjuk.

2012. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha annyira fáj neki, hogy sír, akkor elviszem orvoshoz, nem otthon kenegetem kétnaponta, hogy majdcsak elmúlik!

2012. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha egy hétig nem kenem be, akkor igen ki pirosodik és nagyon fáj neki, rákérdeztem már az orvosra is, és azt mondta, hogy kenjem pospsi krémmel. Csak az okát nem tudom, hogy miért, mert rajta kívül van még 2 gyerekem is, és velük nem volt ilyen gond.Talán ha az okát megtalálnám akkor nem kellene kenegetni. Most megpróbáljuk a popsi törlőt.
2012. márc. 16. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia elmúlt ez a pirosodás a fiadnál? Regi kérdés de hátha. 4.5 éves fiamnál is ez van
2023. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!