Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van gyümölcsnap az...

Nálatok is van gyümölcsnap az oviban? Mennyi gyümit visztek?

Figyelt kérdés

Nálunk heti egyszer van gyümölcsnap, és azt mondták a szülőin, hogy vigyünk minden gyereknek gyümölcsöt. Ezen meg is lepődtem, mert ha mind a 28 szülő visz ennyi gyümölcsöt, akkor az ovi gyümölcskereskedést nyithat.

Én 3-4 szem almát/banánt/narancsot szoktam most télen vinni. Viszont ma is kiakadtam, mert rajtunk kívül egyetlen szülő vitt csak gyümölcsöt, más nem. Hát, ezért mondták, hogy vigyünk mindenkinek? Az az egy-két szülő, aki visz, lássa el az összes gyereket? Én ezt nem értem, azért heti 1 szem almát meg lehetne venni. Múltkor is azt mondta a lányom, hogy nem kapott gyümölcsöt, mert nem jutott neki.


2012. márc. 13. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is 4 5 szem gyumit viszek de nyáron pl ha terem az almánk vagy ősszel a szőlő akkor volt hogy vittem egy vödörrel
2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az még eszembe sem jutott, hogy konzervet vigyek be. Jó ötlet, mert most az alma/banán/narancs kombinációt már nagyon unja a lányom.
2012. márc. 14. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!