Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Play-Doh gyurmakészletből...

Play-Doh gyurmakészletből melyiket érdemes megvenni? 2 éves kislánynak kellene. Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Inkább kevesebb szín, de több anyag legyen benne.

Én biztos inkább sóliszt gyurmát csinálnék. a neten nagyon jó receptek találhatók, és fillérekbe kerül.

2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Én is a 2 éves lányomnak vettem szülinapjára gyurmát, de nem ezt a márkát. Az Auchanban találtunk, jó nagy tégelyest, ugyanolyan puha mint a Play-Doh és darabra lehet venni, Te választod ki, hogy milyen színűt veszel. Mi megvettük az összes színt, 8 félét, és még így is olcsóbb volt mint a 4 színes kisebb Pay-Doh.

Remélem beválik, holnap kapja meg a lányom:)


Amúgy, én ezeket a készleteket nagyon bénának találom, nekem nem tetszenek. Kb 10 évvel ezelőtt még volt nekik egy nagyon klassz készletük, emberi figurákat lehetett készíteni. A gyurma volt a test, fej, a többi testrészt csak rá kellett rakni. Műanyag elemek voltak hozzá, láb, kéz, bajusz, szemüveg, kalap, táska, stb. Volt egy kinyomó, hogy hosszú hajat lehessen csinálni. Nagyon vicces volt és imádták a gyerekek és az volt benne a legjobb, hogy segítség nélkül látványos és felismerhető dolgokat tudtak gyurmázni:). Sajnos ilyet már nem találok sehol, pedig ha lenne, akkor gondolkodás nélkül megvenném:) Az való már akár 2 évesnek, de én mást nem találtam, így maradt a sima gyurma és a fantáziám.

2012. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt én egy alapnak jónak találom: [link]

A 8 szín elég sokáig elég lesz. Vettünk egy kinyomót, ilyet: [link]

A Müllerben vettünk mellé rendes hagyományos noname állatos formákat, nyújtófát, azzal játszott egy darabig.

De vannak jó készletek: [link] itt is.

A Tescoban egyébként elég jó áron hozzá lehet jutni, vagy a Müllerben, amikor akciós.

2012. márc. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy dobozzal vennék.Semmi flanc. És mellé vennék a vásárokban egy kicsi sodrófát(fából). Nagyon jól el lesz vele. Ha van nyomdátok akkor azt bele lehet nyomni a gyurmába. A konyhából a derelye vágót is oda adhatod de lehet műanyagból is kapni kimondottan gyerekeknek. Szerintem nem éri meg több ezer forintot adni a készletért. Kis kreativitással ugyan olyan jól eljátszik vele mint a készlettel. És egy doboz ára csak 400 Ft ha száradni, morzsolódni kezd akkor ki dobod és veszel másikat. Én így szoktam csinálni de a minőségből ne adj le mert ez a gyurma a legjobb.

Amit írt az előző válaszadó annak meg üzenem, hogy van még olyan készlet tavaly vettem a lányomnak amivel embereket lehet készíteni és hajat meg van hozzá kéz meg kalap meg szemüveg stb.Nagyon szereti. Keresd akkor én az Auchan-ben vettem igaz karácsony előtt amikor tele van játékkal.

2012. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 4. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!