Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek DÖNTHETŐ TÁMLÁJÚ...

Van valakinek DÖNTHETŐ TÁMLÁJÚ 9-36kg autósülése? Hogyan lehet megdönteni a háttámlát (hiszen mögötte ott van az autónk üléstámlája)?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni,hogy hogyan kell megdönteni egy ilyen ülést?

Ezeket nézegetem:


[link]


Találtam ebből más oldalakon olyat, aminek dönthető a háttámlája, és nem tudom,érdemes-e azt megvenni, mert nem tudom elképzelni,hogy hogyan lehet megdönteni.


2012. márc. 3. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az egész ülést döntöd. Egy sínszerűségen van az egész ülés. Döntődik egyszerre a háttámla és az ülés része is.
2012. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amiket belinkeltél, azok szerintem nem ez a kategória.


Azokat lehet dönteni, aminek van egy külön alsó része, amit be kell rögzítened a kocsiba és csak utána jön rá az ülés része. Ezekben az ülés részt el lehet mozdítani az alsó részhez képest, így tényleg lehet dönteni az ülést.


Azoknál, ahol csak berakod az ülést és a kocsi övével rögzíted bele a gyereket is, azoknál minimális szabad játék van a háttámlában, én ezt nem nevezném komoly hátradöntésnek, meg ezeknek rá is kell simulnia az autó ülésére, hogy stabilan álljanak.


A két gyerekemnek a fenti fajtájú üléseik vannak, ezért ez a tapasztalatom, de persze lehetnek más megoldások, amiket nem ismerek.

A legjobb az lenne, ha meg tudnád őket nézni, vagy ha más nem, legalább telefonon az árító helyeken megérdeklődni, bár legtöbbször ilyen extra kérdésekre nem tudják a válaszokat ://

2012. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Erre gondoltam:


[link]

2012. márc. 3. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod dönteni, hogy az egész ülést kijjebb húzod (mármint az ülőke részét előre húzod az autó ülésén), így a támla valamennyire döntött lesz. De csak addig lehet kihúzni, amíg az autó biztonsági öve engedi (mert ugye azzal van átkötve), az pedig nem sok. Nekünk Top rider 9-36 ülésünk van, én is így szoktam csinálni, ha elalszik a fiam, ez a pici döntés arra elég, hogy ne billenjen előre a feje, de azért közel sem fekvő pozicióban van. Remélem érthetően írtam le.
2012. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek általában azért dönthetők, hogy igazodjon az ülés dőlésszögéhez. Nem menet közben, ha elalszik a gyerek, hanem amikor bekötöd, akkor a hátsó ülés dőlésszögének megfelelően döntöd meg. (Tesóméknak hasonló van)
2012. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is dönthető van 9-36 kg-ig (Espiro). Ilyen sín szerűségbe dől, nem függ az autó ülésétől egyáltalán. BÁrmikor egy mozdulattal lehet dönteni. Szerintem hasznos én nagyon szeretem.
2012. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem javasolják az ekkora súlyt átfogó gyermeküléseket, nem biztonságos.
2012. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az Espirot én is nézegettem, csak az egy tizessel több.

De a mostani ülésünk Espirro,és én is nagyon szeretem.


Most is kettőt veszünk, az egyik majd biztosan az lesz, csak az én kocsim nagyon picike, és az abban lávő gyerekülést előbb le kell cserélni mert már nem fér el a lányom lába, és abba a kocsiba (ritkábban használjuk) egy ilyen olcsóbbat gondoltam.

2012. márc. 3. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk is sínszerüségben van az ülés,úgy dől,erről fogalmam sincs,h lehet dönteni...
2012. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,az 1-es és 6-os válaszadó aki a kérdésre jó választ adott!!!Attól,h egybe van az ülés,nem külön az alja vagy miket írtak még dönthető.Berakod az egész ülést,rögzíted az övvel.A döntést pedig úgy képzeld el,h maga az amiben a gyerek ül az csúszik el azon a műanyag alapon amit az autóülésre tettél.Tehát a lába az 'égnek' fog állni,a feje meg lejjebb lesz.Érthetően írtam?Nekünk is ilyen van,szeretjük,m kényelmesen tud aludni,csak ehhez még nagyobb hely kell az autóban,mert ha ledöntöd akkor még szélesebb az egész.
2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!