Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babakocsi...

Mikortól lehet a babakocsi háttámlát eggyel megdönteni?

Figyelt kérdés
5 fokozatban állítható, újszülött korban teljesen vízszintest használjuk és a többit mikor?
2011. máj. 12. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

a középfokozatot 4 hós kortól lehet amikor a baba már kiváncsi többet szeretne látni a világból .


teljesen ülő -sport- részbe félévesen lehet csak tenni a támlát akkor lehet ülő pozicióba dönteni. szóval amikor már önállóan ülnek.

2011. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én gyógytornásztól kérdeztem, ő tanácsolta, hogy 45 fokban dönthetem 7 hó körül (még akkor nem ült a babám, de már húzta föl magát.)

közel 90 fokban azóta használjuk, mióta a babám felhúzza magát teljesen ülésbe, és úgy is marad akkor is, ha nincs mögötte támla, ez nála 9 hósan volt.

2011. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 fokozatos, de szinte sose használtam a középsőt. 4hós korig a bébihordóban feküdt(kocsihoz csatolható), mikor kinőtte, akkor átkerült a bébi a vízszintes fokozatra. Ha döntöttem rajta, akkor csúszott lefelé. Ő nagyon jól elvolt a fekvő helyzetben, játszott a kocsira akasztott játékkal. Mikor már ülni szeretett volna, akkor teljesen felállítottuk a támlát, mert a középsőből nem látott ki rendesen, és folyton húzta előre a fejét.

Érezni fogod mikortól emelhetsz rajta. Nem tudod elrontani, nyugi. :)

2011. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hósan emeltük meg egyel,most 4 hónapos és még egyel feljebb emeltem neki,mert már nagyon szeret nézelődni.
2011. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4fokozatba dönthető a kocsink, vízszintesés ülő illetve van közte két fokozat, a másodikba most 6 hónapos korába emeltem meg, de nem igényli mindig, úgyhogy csak akkor emelek rajta,ha látom,hogy fel akar ülni, vagy erőlködik mert nem lát semmit.
2011. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!