Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának mennyire lehet...

7 hós babának mennyire lehet megdönteni a babakocsi támláját?

Figyelt kérdés
Már üldögél szépen egyedül ha megtámasztom.Egyedül még nem sok ideig.Képet estleg linkeljetek be,ha tudtok.
2010. márc. 13. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6hós fiam,és én már megdöntöm neki a babakocsi háttámláját,mert neki ugy kényelmesebb,ugyanis mikor vizszintesbe feküdt sirt és huzogatta fel magát.Nakam is szépen megül egyedül ha megtámasztom,és szerintem mivel nem derékszögbe ültetnéd fel ugysem,igy nyugodtan emeld meg egy kicsit,nekem kb 170fokig van csak leengedve,és igy alszik is,de van mikor néha egy picivel feljebb teszem neki,és akkor nézelödik.

Neked sem marad már el teljesen lefektetve a babád?

Mert ha sir vagy vmi,vagy ugy látod nem kényelmes már ugy neki,akkor szerintem nyugodtan emeld meg!

2010. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is 7 hós,ha felébred az alvásból,de még sétálunk,akkor fel szoktam ültetni teljesen.Elnézelődik,van hogy még előrébb is hajol,szépen megül.Aztán ha látom,hogy álmos,akkor vissza leteszem,vagy megyünk haza,mert jön az etetés,de ha csak nézelődik,akkor derékszögben ül.Ez nem órák hossza.

2010. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!