Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, szerintetek ez a...

Anyukak, szerintetek ez a kapucnis felso tul szines egy kisfiunak?

Figyelt kérdés

2 eves a kisfiam es nekem nagyon tetszik de a ferjem szerint a szine miatt nem jo fiunak. Pedig annak van meghirdetve. Gondoltam megkerdezlek titeket. Elore is koszi a valaszokat.


[link]


2012. márc. 2. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem imádja a csíkos dolgokat :-)


Én is ráadnám fiúra; egy szavazat a "nem túl színes" oldalra :-)

2012. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább fiús ez a felső, úgy hogy ment a 2. szavazat a "nem túl színes" oldalra :D
2012. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, szeretem az ilyen élénk színeket!
2012. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem határozottan kisfiús. Nekem nagyon tetszik, a fiamnak rengeteg ilyen csíkos felsője van.
2012. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen lanyok. En is imadom a szines vidam dolgokat foleg a csikosakat. Ezert is akadt meg rajta a szemem. :) Ra fogok licitalni aztan megmutatom a ferjemnek a valaszokat. :))
2012. márc. 2. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs kicsit kinyúlva, vagy rosszul látom? Egyébként klassz fiús. :)
2012. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt irja az illeto, hogy jo allapotban van, nem tudom, hogy mennyire lehet kinyulva. Hasznaltkent van meghirdetve, ugyhogy lehet egy kicsit ki lesz nyulva, de a bolcsibe elszaladgalni az udvaron tavasszal talan jo lesz. :) Persze ha megnyerem a licitet. :)
2012. márc. 2. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiús.
2012. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,és szerintem nincs is kinyúlva!

Én is innen szoktam rendelni,de nincs értelme licitálnod,mert nem szállítják Magyarországra!

2012. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem adnám rá kislányra... :)


28/n

2012. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!