Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon csúnya köhögésre mit...

Nagyon csúnya köhögésre mit adhatnék 2,5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Voltunk lent a dokinál délután előtte is köhögött de nem ennyire.Amikor a doki megvizsgálta azt mondta,hogy nincs semmi gond csak a váladék az orrából folyik le a torkán és ezért köhög.De kb 1 órája nagyon csúnyán köhög és aludni sem tud szegénykém.

A gyógyszertárba azt mondták,hogy nem lehet neki köhögéscsillapítót adni,így nem is vettem semmit.


2012. febr. 23. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Stodal vagy lándzsás útifű szirup.
2012. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fluimucil. Nekünk ez nagyon bevált, doki 1 évesen ajánlotta, azóta csak ezt, 2-3 nap alatt rendbe is jön! Feloldja a torokban lévő váladékot, és nem is köhög utánna, na meg az íze sem vészes, narancs.

Nekünk a lándzsás utifű nem jött be, meg sem akarta inni, 1 hétig kapta, semmi hatása nem volt, utánna a fluimuciltól 2-3 nap alatt megint szám rendbejött. Az ára sem vészes, és sokáig kitart, tasakokban por, amit vízben kell elkeverni. Reggel este 1 tasak.

2012. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. A Stodal egy homeopátiás készítmény, nálunk általában beválik, most annyira csúnyán köhögtek, hogy kevésnek bizonyult. A lándzsás útifű szirup - főleg a jó éjszakát változata - valami csoda. Megkapják este és egy köhintés nélkül átalusszák az éjszakát, pedig előtte aludni se tudtak, szinte fuldokoltak szegények. Próbáld ki!
2012. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Fluimicilra esküszöm és szerintem még az ACC100-as jó, én ezeket szoktam a lányomnak.
2012. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!