Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mit tesztek, ha a...

Anyukák, mit tesztek, ha a gyermeketek nyelvet nyújt rátok?

Figyelt kérdés
3 évesem egyre többször nyújtogatja a nyelvét. Vagy rám,vagy a tesójára. Eddig a szép szó, szépen kérés nem hatott. Magyaráztam,hogy csúnya dolog,nem szabad..stb., de hatástalan. Mit tesztek ilyen estben? Köszi,ha írtok tanácsokat.

2012. febr. 28. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi már kicsi korától mondtuk neki, hogy ez csúnya dolog és hogy nem szabad. Néha csak azért is csinálta, akkor mérgesen (de nem erősen) rálegyintettem az arcára. Most már nagyon nagyon ritkán csinálja, sőt még ő mondja, hogy csak akkor dugjuk ki a nyelvünket, ha fagyit vagy nyalókát eszünk.
2012. febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyermekem (fiú) 3 éves kora környékén az volt a kedvenc szokása,hogy játékból a popsikra csapott.Nagyon kellemetlen helyzet alakult ki amikor a közértben az előttem állónál is ugyanezt tette. A hölgy visszafordult de csak engem látott,hát igyekeztem turbó mozdulatokkal leinteni a föld felé ahol gyermekem volt.
2013. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!