Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már, hogy legorombított...

Volt már, hogy legorombított a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

Engem a múlt hónapban azért, mert "anyuka, egy kis köhögéssel nem kellett volna idejönniük, ezt otthon is kezelheti!"... ma pedig: "anyuka, miért nem tegnap hozta, nyilván már tegnap is köhögött ez a szegény gyerek?!"


A jó neveltetésem nem tette lehetővé, hogy beolvassak neki, de nagyon kikívánkozott volna valami durvaság belőlem...


2012. febr. 27. 17:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán azt sem tudom, hogy miért kell mindent kommentálniuk?! Hálistennek ritkán járunk orvoshoz, de még egyetlen egy (?!) kellemesnek mondható "élményem" sem volt mióta gyerekem van.. (4 éves).
2012. febr. 27. 17:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk már valaki fel is jelentette a gyerekdokit, mert olyan agresszív néha.

Amúgy nálunk is állandóan beszól, mindenért. Volt, hogy beléptem az ajtón a lányommal, még meg sem szólaltam, erre mondja, hogy milyen hülyék a szülők. Néztem, hogy köszi, én is szülő vagyok és még nem is mondtam semmit...

A váróteremben állandó a veszekedés, mikor kijön a doki, valakit biztos elküld melegebb éghajlatra és persze őt is elküldik. S egy órával a rendelési idő előtt bezárják az ajtót kulccsal, hogy már senki ne jöhessen be. Hú, nagyon nem szeretek oda járni.

2012. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*rendelési idő befejezte előtt

bocsi, kihagytam egy szót

2012. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Váltsál orvost, ha ennyire bunkó. A miénk normális, nem szokott beszólni.
2012. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hú, ez még durvább. Már váltottunk, mert az előző nyugdíjba ment. A másik se sokkal jobb (állítólag).
2012. febr. 27. 17:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt is rendelési idő után 5 perccel kerültünk be, de már másfél órát vártunk a váróban. Igen ideges volt, mire beértünk... Az óráját mutogatta nekem (?!!) hogy már 5 perce lejárt a rendelése. Visszakérdeztem, hogy én erről miért tehetek, hisz másfél órája kint várok?
2012. febr. 27. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűűű, én kiakadtam volna tuti!

A mi doktornénink egy angyal. Kb jó negyvenes nő, 3 gyereke van, és nagyon lelkiismeretes. Mindig mosolyog, és rendkívül türelmes a gyerekekkel.

Attól hogy ő orvos, még nem a s.ggéből rántottak elő!

Nem is hittem volna, hogy még a jó gyerekorvos is szerencse kérdése!

2012. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mi dokink is ilyen volt, úgyhogy én a 2. gyerekemnél bedühödtem, és váltottam.

Nálunk ilyenek voltak:

-Doktor úr a gyerek 2 napja egész éjjel ordít, vizsgálja már meg, hogy nincs-e valami baja.

-Drága hölgyem, maga minek vállalt gyereket, ha éjszaka aludni akar?

(Tüszös mandulagyulladása volt a gyereknek, meg 4 foga jött mellette.)

Szinte minden rendelésen volt valami "kedves" beszólása. Itt heti 2 alkalommal 3 órát rendelt, de mindig 1 órát késett, és a rendelés vége előtt fél órával már lelépett. Egyszer mentem a 2 lázas gyerekkel, a rendelés vége előtt fél órával, és közölte velem a parkolóban, hogy ő már megy a másik rendelésére, de ha sürgős, akkor ott megtalálom.

-És mégis, hogy megyek oda 2 beteg gyerekkel?

-Hát, van autója, nem?

-Még nem járt le a rendelés!

-Jaj, hát én erre nem érek rá, nem volt senki, már bezártam a rendelőt, csak nem gondolja, hogy visszamegyek?

-De, igen, azt gondolom, mivel ez még munkaidő.

-Na, ne legyen nevetséges.

Ez volt az a sztori, ami után átjelentkeztem a helyi körzeti orvoshoz, bár nem gyerekorvos, egy náthát ő is tud kezelni. Vele ilyen gondom azóta sem volt.

Szerintem te se tűrj. Én még a polgármesternek is jelentettem a dolgot, de azt mondta, hogy írásban kell panaszt tenni. Azt végülis hagytam már, addigra elszállt a mérgem.

És még ez is:

5 hetes kislányomat hörghuruttal elvittem hozzá, fel is írt valami gyógyszert, de ennek ellenére 2 nap múlva a gyerek fuldokolni kezdett. Beszaladtunk vele az ügyeletre, 1 hétig bent is fogtak légzésfigyelőn.

Kontroll a háziorvosnál:

-Jaj, maga meg ilyen hülye volt, hogy egyből az ügyeletre rohant egy kis nátha miatt!

-A gyereknek már lilult a feje, mert nem kapott levegőt. 1 hétig az intenzíven feküdt!

-Ugyan már, ezek minden csecsemőt oda tesznek, nem volt az komoly.

Erre a férjem is azt mondta, hogy váltsak orvost, ennek ellenére én még 1 évig bírtam nála.

2012. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló okokból váltottunk mi is, bár tegyük hozzá, hogy a jó neveltetésem nekem is sok beszólást és bántást eltűrt, de miután nem csak mint ember, hanem már mint orvos sem volt a heylzet magaslatán, akkor szakadt a cérna és kikérettem a kártyát. Nálunk azzal kezdődött, hogy két hetes volt már a lányom ,amikor kijött hozzánk, hamarabb nem volt ideje, olyan elfoglalt volt, majd a legnagyobb problémája az volt, hogy miért nem költöztünk már el, mert a harmadikon lakunk, nincs lift és lefogok esni a lépcsőn a gyerekkel, na meg hogy anyukámat nem kéne a gyerek közelébe engedni, mert tanár és hazahoz egy csomó bacit. Aztán durvábbnál durvább dolgok jöttek, egyre felületesebb és felelőtlenebb lett, miközben 5 méterrel az ember feje felől beszélt, mert ő DOKTOR, mi meg egyszerű földi halandók. Az utolsó ominózus esetnél szakadt a cérna, felöltöztettem "vizsgálat" közben a gyermekem, majd elmondtam neki, hogy jó mi akkor most elmegyünk, egy orvoshoz, aki megvizsgálja a gyerekemet, akinek 39 fokos láza van, 1 órája a váróban ül, és mikor végre bekerülünk nem az a fontos, hogy engem okít, hogy milyen rossz anya vagyok, mert hiába próbál rávenni, hogy a csodabogyóiból vásároljak, anem megvizsgálja végre a gyereket.
2012. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húh.. köszi a válaszokat, asszem váltunk mégis.. Legfeljebb csöbörből vödörbe. Bár remélem, nem sűrűn kell majd orovoshoz járnunk! Ezt kívánom Nektek is, köszi a válaszokat! :)
2012. febr. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!