Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok gyógyszerporlasztót?

Használtok gyógyszerporlasztót?

Figyelt kérdés

Milyen betegségre használjátok? Milyen gyógyszert porlasztatok? Hogy működik a gép? Érdemes venni ilyet?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2012. febr. 23. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk betegek, nem is hallottam ilyesmiről.
2012. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi használunk, bár gyógyszerrel még nem próbáltuk. Kb 10 napja vettük meg és pont akkor kezdődött a fiam náthája, Salvus vízzel inhalált és kb 3 nap múlva meg is gyógyult. Amúgy bronchitises, ezért írták fel neki. Adtak hozzá felnőtt maszkot is és (mivel most meg én vagyok náthás), most én használom.

Egyébként ha tényleg indokolt felírja a tüdőgyógyász (igaz, nekünk a harmadik írta fel, a másik kettő azt mondta várjunk még vele). De én teljes áron nem venném meg. A mienk receptre 3500 volt, teljes áron 18000 FT.

2012. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!